Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs stāsta, kā seksīgi nobildēt grūtnieci!

Komentāri

Jaunā sarunu šova Sokolovs par seksu otrā sērija jau top, lai piektdienas vakarā to varētu skatīt TV6 kanālā. Pirmajā sērijā tika runāts par seksu grūtniecības laikā, tāpēc piedāvājam apskatu, kas jāievēro, lai taptu veiksmīga fotosesija ar jauno māmiņu.

“Lai modele izskatītos vēl seksīgāka, ir forši, ja viņas āda ir eļļaina,” stāsta skandalozais fotogrāfs un jaunā sarunu šova vadītājs Aleksandrs Sokolovs. Viņš uzsver, ka grūtnieču fotosesijā ļoti svarīgi ir tas, lai izceltu topošās mammas vēderu, tāpēc jāizvēlas atbilstošas pozas. Šajā piemērā redzams, kā modele guļ uz sāniem ar seju pret objektīvu.

To, kāds ir rezultāts video no šova Sokolovs par seksu pirmā raidījuma, kurā iemūžināts imitēts fotosesijas tapšanas process. Bet jau piektdien, plkst. 22:00, ieslēdz TV6 kanālu, lai redzētu, par ko tiks runāts šova otrajā sērijā!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl