11 komentāri

14. aprīļa pēcpusdienā gan jau daudzos UgunsGrēka fanos raisījās jautājums – kas ir tas Danas miesassargs, un kāpēc viņš ir tik ļoti līdzīgs Fēliksam!? Varam pačukstēt priekšā – tā nav nejaušība, jo tieši viņš bija tas, kurš uzvarēja portāla Skaties.lv un Draugiem.lv kopīgi rīkotajā seriāla UgunsGrēks līdzinieku konkursā. Piedāvājam ekskluzīvu ieskatu filmēšanas laukumā, kā arī interviju ar pašu vakardienas sērijas varoni.

Kasparam ir 41 gads, un viņš dzīvo Rīgā. Iztiku ikdienā pelna, tirgojot kancelejas preces, un ar dzīvi ir pilnībā apmierināts. Pirms uzstāšanās drudžaini atkārtoja tekstiņu, kas tika piešķirts viņa atveidotajai lomai – Vadima nolīgtajam Danas miesassargam. “Pēdējo reizi kaut ko no galvas mācījos tad, kad vēl studēju, kad galvā bija jādabū gandrīz visa grāmata,” smej Fēliksa līdzinieks. Viņš studēja juristos un atzīst, ka likumus nav bijis viegli iemācīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO – UgunsGrēka līdzinieku konkursa uzvarētājs filmējas pašā seriālā

Uzvarējis konkursā, ko rīkojis portāls Skaties.lv un Draugiem.lv

Apskatot bildes, kur viņš redzams Fēliksa ierastajā apģērbā, uz pirmo acu skatienu uzreiz nemaz nevar pateikt, ka tas nav ierastais seriāla varonis, bet gan viņam ļoti līdzīgs cilvēks tepat no mūsu vidus. Pēc nelielas teksta atkārtošanas viņš noģērba līdzinieka kostīmu un turpināja iejusties tēlā. Portālam Skaties.lv Kaspars stāstīja, ka arī viņš kopā ar bērniem ikdienā skatās seriālu, un tieši viņi tēti pieteica Draugiem.lv un portāla Skaties.lv rīkotajā līdzinieku konkursā. Paša mīļākais varonis, protams, ir neviens cits kā Fēlikss. To, kā viņam klājās filmēšanas laukumā, skaties galerijā, kas sameklējama augstāk, kā arī video, kuru atradīsi zemāk!

Fēliksa līdzinieks Kaspars UgunsGrēka uzņemšanas laukumā

TOP komentāri

 • Ahh.
  +13 +13 0

  Ahh.

  Ja jūs izlasijāt tekstu par līguma pārtraukšanu ar Ģirtu Ķesteri, tad izlasiet vēlreiz uz drusku cītīgāk, apakšā jābūt, "1 apriļļa joks":) Ķesteris turpina būt tas pats fēliks un nospļauda visu grīdu. :)
 • Lasma
  +11 +11 0

  Lasma

  Ar Kesteri nav ligums partraukts,kas par mulkibam!vins vnk bija sagerbies ka Felikss un viss.
 • esssss

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl