Foto: Tukuma slavenība Mairis fanu ielenkumā prezentē dzejas krājumu

2 komentāri
Foto: Tukuma slavenība Mairis fanu ielenkumā prezentē dzejas krājumu
Privātais arhīvs

Ar sirsnīgu fanu kopā sanākšanu Tukumā 2. jūnija pēcpusdienā prezentēts vietējās zvaigznes Maira Daiļā dzejas krājums ”Laika dzirkstis”. Dzejniekam un ”Mīlas kruīza” zvaigznei pasākums bijis īpašs, jo tajā pēc daudziem gadiem viņa mamma satikusi bērnības draudzeni, un viss, pateicoties ”Mīlas kruīzam”!

”Vēlos no visas sirds pateikties “Mīlas Kruīza” veidotājiem, jo šovs saveda mani kopā ar manas mammas draudzenes meitu – Esteri. Bet mēs, bērni, savedām kopā mūsu mammas, bērnības draudzenes. Viņas atkal satikās grāmatas atklāšanā. Kā saka, viss, kas ar mums notiek notiek tikai uz labu,” sarunā ar Skaties.lv jūsmo Mairis.

Pie grāmatas atklāšanas pasākuma scenārija Mairis strādāja vairākus mēnešus, lai viss izdotos perfekti.

”Viesiem bija iespēja piedzīvot to, ko es rakstu, saku un daru. Liels laiks tika ieguldīts, bet es to visu daru no sirds uz sirdi,” tā Mairis.

Tos, kuri nebija klāt, viņš ar Skaties.lv starpniecību vēlas palutināt ar dažiem dzejolīšiem. Par iespēju iegādāties krājumu interesēties pie paša Maira, rakstot socialajos tīklos viņa fanu grupās.

 

Mairis Daiļais

Mairis Daiļais
dzejnieks

Dažreiz sapņi nav par lietām vai to, ko vēlies iegūt. Bet gan par dienu, kad spēsi turēt otra cilvēka roku un izteikt skaistākos vārdus, kas apliecinās to, ko tu jūti pret otru.

 

Mairis Daiļais

Mairis Daiļais
dzejnieks

Sniedzu tev sārtu rozi, lai tev smaidu un prieku šī roze atnes. Viena roze vēl neko nenozīmē, bet labs draudzības apliecinājums.

2 komentāri