Komentāri
FOTO: skandalozo fotogrāfu Aleksandru Sokolovu TV3 ceļojumu šovs aizsūta uz… Baltkrieviju
Foto: Skaties.lv

Kārtējo nedēļu piektdienas vēlās pēcpusdienas daudziem asociējas ar kanāla TV3 šovu “Zvaigznes ceļo”, kurā katrā sērijā kāda sabiedrībā zināma personība dodas uz tuvāku vai tālāku zemi. Šodienas galvenais varonis bija neviens cits kā fotogrāfs un daudzu TV šovu dalībnieks Aleksandrs Sokolovs, kurš apciemoja kaimiņvalsti Baltkrieviju.

Līdz šim jau esam pabijuši tādās valstīs kā Nīderlande, Apvienotie Arābu Emirāti, Seišelu salas u.c., bet šodien skatītājiem bija iespēja paviesoties Baltkrievijā kopā ar skandalozo fotogrāfu Aleksandru Sokolovu.

Foto: Sokolova piedzīvojumi Baltkrievijā

“Es vienmēr alkstu pēc piedzīvojumiem. Un tā pirms kāda laika saņēmu zvanu. Izrādās, ka raidījums “Zvaigznes ceļo” grib mani aizsūtīt ceļojumā. Sapriecājos un nodomāju, ka nu tik varēšu izbaudīt Maldīvu sauli! Bet mani “aplauza”, paziņojot, ka ir tikai viens variants – Baltkrievija,” pārdomās savā “Facebook” profilā dalījās Sokolovs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl