Komentāri
FOTO: mīlīgā ballītē ar pašmāju zvaigznēm priekšgalā atklāta jaunā sezona TV3 ceļojumu šovam
TV3 publicitātes foto

Par godu TV ceļojuma šova ”Zvaigznes ceļo” 3. sezonas atklāšanai, 5. aprīļa pēcpusdienā galerijā ”Istaba” pulcējās Latvijas zvaigznes, kuras saista mīlestība pret ceļošanu. Piedāvājam ieskatīties attēlos no paša pasākuma.

Tūdaļ pie skatitājiem nonāks trešā šova sezona, un kopā visās sezonas pieveikti būs 15 ceļojumi gan uz tālā, gan tuvām zemēm! Maurīcija, Šrilanka, Indija, Islande, tunisija, Krēta, Kipa, Tenerife, Ēģipte, Apvienotie Arābu Emirāti (AAE), Turcija, Ēģipte – Nīle, Seišelu salas, Holande un Baltkrievija.

Košus skatus un interesantus faktus no dažādām pasaules vietām jau no 14. aprīļa piektdienās plkst. 18:00 TV3 skatītājiem atklās Latvijā pazīstamas personas TV ceļojuma šovā ”Zvaigznes ceļo”. Bet, lai iesildītos tam, viņi visi satikās uz kopīgu burziņu un atzīmētu gaidāmo jauno sezonu.

Foto

Pirmajā raidījumā ”Playground” festivāla organizatore Sibilla Šlēgelmilha dosies uz greznajiem un krāšņajiem AAE. ”Esot pasaulē augstākajā celtnē, krāšņajā mošejā un traucies cauri augstceltņu džungļiem ar pasauē unikālu metro. Tu apjaut, cik maziņš patiesībā esi,” ceļojuma iespaidos dalās viņa, kura ceļojumos vienmēr cenšas nokļūt pēc iespējas tuvāk katras zemes autentiskajām garšām un sajūtām.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl