Foto: Latvijas ”Eirovīzijas” atlase pārsteidz ar pikantiem tērpiem un košiem šoviem

7 komentāri
Foto: Latvijas ”Eirovīzijas” atlase pārsteidz ar pikantiem tērpiem un košiem šoviem
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Šovakar tiks noskaidrots Latvijas pārstāvis ”Eirovīzijā”. Deviņi talantīgi mākslinieki jau gatavi atrādīt savus numurus, ar ko maijā varētu pārstāvēt Latviju Roterdamā. Skaties.lv piedāvā apskatīt mākslinieku tērpus un uzzināt, ko katrs gatavojas parādīt uz skatuves.

Šogad to, kurš brauks uz ”Eirovīziju”, noteiks tikai skatītāju balsojums, un mākslinieki centīsies iepatikties ne tikai ar dziesmām, bet arī ar tērpiem un skatuves šoviem.

”Man uz skatuves būs četri bekvokālisti, nebūšu vairs viens. Pirotehnikas gan nebūs, to jāpataupa vēlākam, jo, galu galā, dziesmu ar pirotehniku neizglābsi,” Skaties.lv stāsta Edgars Kreilis, kura veiksmes krāsa šogad būs baltā – šāda toņa jaku izvēlējies arī dziesmas līdzautors Ingars Viļums.

Ar efektīgiem un atmiņā paliekošiem tērpiem izcelsies Samanta Tīna, Katrīna Dimanta un Katrīna Bindere. Pirmā uz skatuves kāps koši sarkanā kostīmā, otrā – pikantā līgavas kleitā, bet trešā – pavedinošā halātā.

Tikmēr Nīderlandē dzīvojošo latvieti ANNNU grūti atpazīst starp daudzajiem koncerta tehniskajiem darbiniekiem – māksliniece, kura dziesmā iestājas par ilgstpējīgu modi, uz skatuves kāps vienkāršās drēbēs un mētāsies ar T-krekliem.

7 komentāri