Atceries! Vīrusam nav brīvdienu! Radu un draugu apciemojumi šobrīd ir aizliegti. Svētkus drīkst svinēt tikai savās mājās un ar tiem, ar kuriem ikdienā dzīvo kopā.

Vai šī gada uzvarētāja? Krāšņā ceremonijā izvēlēta Norvēģijas ”Eirovīzijas” dziesma

3 komentāri
Vai šī gada uzvarētāja? Krāšņā ceremonijā izvēlēta Norvēģijas ”Eirovīzijas” dziesma
STIJN SMULDERS

Skandināvi ”Eirovīzijai” pieiet nopietni – ik gadu, izvēloties konkursa dziesmu, ziemeļvalstīs tiek organizēti krāšņi šovi un koncerti. 15. februārī Norvēģijā noslēdzies ”Melodi Grand Prix”, konkurss jeb vietējā ”Eirovīzijas” atlase. Tajā uzvarējusi Ulrikke Brandstorpa ar dziesmu ”Attention”, kura šobrīd tiek vērtēta kā viena no favorītēm.

Lai atrastu savu ”eirodziesmu”, Norvēģija rīko piecus pusfinālus dažādos valsts reģionos. Labākie no tiem tiekas finālā. Un tajā šogad bija visa veida numuri, sākot no modernām, trūcīgi ģērbtām meičām, līdz bārdainiem vikingiem.

Noklausies, cik interesantu numuru uz ”Eirovīziju” sūtīs Lietuva! Mūsu kaimiņiem jau paredz pat uzvaru

Galu galā izlemts, ka Norvēģija šī gada ”Eirovīzijas” konkursā ies pa savu klasisko veiksmes taciņu, ko savulaik iezīmēja Aleksandrs Ribaks – stīgu instrumenti komplektā ar emocionālu dziedājumu.

Interesanti, ka šī dziesma šobrīd bukmeikeriem pat ļoti patīk! Ulrikke un Lietuvas pārstāvji prognožu tabulā tiek vērtēti kā reālākie pretendenti uz uzvaru Roterdamā.

Vismaz pusfinālos Ulrikke Samantai Tīnai konkurente nebūs – Norvēģijas pārstāve uzstājas pirmajā pusfinālā, kamēr Samanta – otrajā.

Bet lūk, kāda pikanta dāma uzstāsies turpat blakus Samantas performancei un sastādīs konkurenci!