FOTO: Kanālā 2 sāksies Latvijas supermodeļu realitātes šovs

Pievienot komentāru
FOTO: Kanālā 2 sāksies Latvijas supermodeļu realitātes šovs
"Calendar Live" Publicitātes foto

Sākot ar 3.oktobri, Kanāla 2 skatītāji varēs vērot 12 skaistu meiteņu cīņu par vietu slavenā fotogrāfa Sergeja Kondrašina ekskluzīvajā kalendārā! Līdzīgi kā slavenajā Tairas Benksas šovā Kā kļūt par topmodeli?, ko arī rāda Kanālā 2, jaunā Latvijas realitātes šova “Calendar Live” dalībniecēm nāksies sevi pierādīt, fotografējoties pie slaveniem Latvijas fotogrāfiem, parādot savu talantu meistarklasēs un sadzīvojot ar konkurentēm. Meitene, kura vislabāk izturēs visus pārbaudījumus, kļūs par Sergeja Kondrašina desmitā jubilejas kalendāra modeli! Skatieties Latvijas supermodeļu realitātes šovu “Calendar Live” no 3.oktobra 20:00 Kanālā 2 un TVPlay.lv!

Cīņa var sākties!

Kanāla 2 realitātes šova ”Calendar Live” idejas autors ir fotogrāfs un režisors Sergejs Kondrašins, kurš jau sen organizē modeļu konkursus, lai atrastu savam kalendāram Calendar.lv skaistas un talantīgas modeles. Tomēr šis gads ir īpašs, jo Calendar.lv atzīmē desmit gadu jubileju! Plānots, ka jubilejas kalendārā parādīsies iepriekšējo deviņu izlaidumu zvaigznes, taču līdzās viņām ir viena vakanta vieta, kuru iegūs šova uzvarētāja. Tā nav vienīgā balva, par kuru mēneša garumā cīnīsies 12 latviešu skaistules. Uzvarētāja iegūs arī galveno lomu juvelierizstrādājumu kompānijas Jahonts video reklāmā, nokļūs uz glancēta žurnāla vāka un parakstīs līgumu ar modeļu aģentūru.

”Calendar Live” dalībnieces

Jaunais šovs tiek filmēts Latvijā – Rīgā, Jelgavā un Daugavpilī. ”Calendar Live” dalībnieces vecumā no 16 līdz 28 gadiem lielākoties ir no Latvijas, tomēr modeļu šovs uz mājām atvilinājis vienu dalībnieci, kura pastāvīgi dzīvo Londonā. Vēl viena latviešu izcelsmes meitene Latvijā atgriezusies tikai pirms pusgada, viņa dzimusi un visu mūžu pavadījusi Maskavā, tāpēc latviešu valodā gandrīz nerunā.. Nodarbošanās topošajām supermodelēm ir visdažādākās: web dizainere, go-go dejotāja, dvīņu mamma, skolniece, MMA cīņas čempione, bikini fitness čempione, televīzijas producente, skulptore.

S.Kondrašins saka: ”Meitenēm tiek dota kolosāla iespēja iegūt reālu modeļu darba pieredzi, sastrādājoties ar labākajiem nozares speciālistiem. Ļoti ceru, ka dalībnieces to novērtēs un, pat ja izkritīs trešajā vai ceturtajā raidījumā, būs ieguvušas lielisku pieredzi, ar kuru var papildināt savu portfolio, kas noderēs tālākai darbībai šajā jomā. Savukārt uzvarētājas ieguvumus ir grūti nepārvērtēt. Esmu ļoti pateicīgs saviem kolēģiem par atsaucību un interesantajām idejām, kuras realizētas šovā”.