FOTO: Kā saimnieki sievu meklēja

Pievienot komentāru
FOTO: Kā saimnieki sievu meklēja
Foto: publicitātes foto

Kā zinams, TV3 šovs Saimnieks meklē sievu dalībai šovā aicina pieteikties visus Latvijas brīvos saimniekus. Jāmeklē sieva! Šī būs jau šova 3. sezona un tā unikāla iespēja, kā satikt savu otru pusīti – saimnieci.

Atceroties šova pirmo sezonu, tajā nopietnas simpātijas radās starp Jēkabpils pusē dzīvojošo dabas bērnu, bitenieku Kasparu. Viņš un Gunita pēc gada kopā būšanas 2013.gada vasarā viens otram sacīja jā vārdu.

Neilgu laiku pēc tam savā lauku sētā gredzenus mija arī Salacgrīvas Sandis un Marita, kuri tika devēti par populārāko pāri šova Saimnieks meklē sievu ietvaros.

Nav noslēpums, ka Saimnieks meklē sievu ir palīdzējis sastap arī savu īsto otrās sezonas dalībniekam Jānim Liņķim, kuru kāda dāma pamanījusi, skatoties raidījumu.

Bet, lai atrastu ir jāmeklē. Tas nav grūti un nav arī viegli. Saimnieks var atrast savu saimnieci, bet arī var trāpīt virsū dāmai, kas šķils zibeņus! Skaties.lv piedāvā atskatīties, kas piedalījās iepriekšējās šova Saimnieks meklē sievu sezonās un kā viņi meklēja sievu!

Foto

Bet, ja pats esi saimnieks, brīvs kā putns, vai zini tādu, lūk anketa, lai pieteiktos izaicinājumam.

Piesakies, aizpildot zemāk redzamo anketu!

[contact-form-7 404 "Not Found"]