Foto: kā paaudzies TV3 kāzu šova skaistākā pāra dēliņš

3 komentāri
Foto: kā paaudzies TV3 kāzu šova skaistākā pāra dēliņš
INSTAGRAM

Pagājušā gada izskaņā par vecākiem otrajam bērniņam kļuva dziedātāja Ieva Janiševa un viņas vīrs Artūrs, kurus pirms vairākiem gadiem Latvija iepazina precību šovā ”Kāzu gūstā. Nu plašākai sabiedrībai radusies iespēja novērtēt, kā pa šo laiku dēliņš ir paaudzies.

Ieva un Artūra dēls pasaulē nāca pagājušā gada 29. decembrī, un vecāki viņam deva vārdu Ādams. Nesen ģimenē tika nosvinēti trīs mēneši kopš Ādama piedzimšanas.

Lieldienu brīvdienās sociālos tīklus pārpludinājuši sveicieni svētkos un vietējās slavenības atrādījušas, kā lustējas oliņu svētkos, un arī Ieva publiskojusi sirsnīgu kadru, kurā kopā ar vīru un abiem bērniem – meitiņu Alisi un dēliņu Ādamu – nofotografējušies Lieldienu šūpolēs.

”Sveiciens Lieldienās no mums! Lai jums silti un saulaini! Ēdiet oliņas, šūpojieties un baudiet brīvdienas!” dziedātāja vēsta vietnē ”Instagram”.

Ieva Janiševa ar mīļoto Artūru pēc piecu gadu draudzēšanās gredzenus mija 2015. gada oktobrī visas Latvijas priekšā – pāris apprecējās TV3 šovā “Kāzu gūstā”.

Vēlāk dziedātāja šovbiznesā atgriezās vairākkārt – viņa izmēģināja spēkus arī “X Faktora” atlasē, kam sekoja piedalīšanās gatavošanas šovā “Vakariņas četratā”.