FOTO: jau šovakar kanālā TV3 īpašais Latvijas svētku koncerts

2 komentāri
FOTO: jau šovakar kanālā TV3 īpašais Latvijas svētku koncerts
F64

18. novembra vakarā 20.40 kanālā TV3 aicinām svinēt svētkus īpašajā koncertā #Latvijai 102, kur kopā ar radio ”Star FM” personībām noskaidrosim, kas ir īpašā Latvijas sajūta un izdziedāsim skaistākās latviešu dziesmas kopā ar izcilākajiem mūziķiem. Skaties.lv piedāvā ieskatīties koncerta aizkulisēs.

Kādam Latvijas sajūta ir pirtī iešana, citam – Līgo svētki, kādam rupjmaizes garša vai ābeļziedu smarža. Katram citādāka, bet visiem viena – tā ir Latvija!

Par godu Latvijas 102. dzimšanas, kanāla TV3 skatītājus aicinām uz kopīgām svinībām, atklājot, cik dažāda ir mūsu Latvija!

Kopā ar radio ”StarFM” personībām – Baibu Sipenieci – Gavari, Maiju Rozīti – Krištopani, Māri Grigali, Oskaru Leperu un Egonu Reiteru, uzzināsim un ieraudzīsim tās 102. lietas, kas vislabāk raksturo latvieti.

Un, protams, kopā ar izcilākajiem latviešu mūziķiem – Musiqq, Aiju Andrejevu, Intaru Busuli, Aminatu, ”Singapūras Satīnu”, Donu, Ozolu, ”Instrumentiem”, ”Prāta vētru”, ”Astro’n’out”, ”Carnival Youth”, ”Dzelzs Vilku”, ”Tautumeitām”, izdziedāsim savu Latvijas sajūtu!

Tiekamies 18. novembrī Latvijas dzimšanas dienas svinību koncertā ”#Latvijai102” plkst. 20.40 kanālā TV3!