FOTO: Gatavo 3 jaunā dalībniece “parāda muskuļus”

Komentāri
FOTO: Gatavo 3 jaunā dalībniece “parāda muskuļus”
TV3 publicitātes foto

Šova Gatavo 3 daiļavām viss ir pa spēkam! Pirmajā raidījumā jaunā dalībniece Baiba Prindule apliecina, ka varš spēj būt elegants un reizē mājīgs.

Šova Gatavo 3 jaunajā sezonā gaidāmi pāris jauninājumi. Šosezon meitenes gatavos nevis viena otrai, bet viesiem! Izmaiņas notikušas arī komandas sastāvā. Dāmu lokā parādījusies jauna svētku feja Baiba Prindule.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova Gatavo 3 meitenes viesojās pie pāra, kuri svinēja septīto kāzu gadadienu – vara kāzas. Lai radītu nepieciešamos sajūtu, pie darba ķērās šova jaunā dalībniece dekoratore Baiba.

Foto

Arī turpmāk, kamēr Linda un Anna nodosies dažādu kulināro šedevru sagatavošanai virtuvē, par vizuālo noformējumu un galda klājumu gādās komandas jaunā dalībniece Baiba Prindule – dekoratore, žurnāliste un cilvēku pazinēja ar ilgu gadu pieredzi neskaitāmu pasākumu, fotosesiju, filmēšanas laukumu un kāzu dekorēšanā. Cilvēks, kas spēj uzburt fantastisku atmosfēru, no nekā radot kaut ko īpaši skaistu un pilnībā attaisnojot sava zīmola vārdu feja. Runājot par Baibu, svarīgi pieminēt – kā jaunā dalībniece viņa būs drīzāk skatītājiem, jo patiesībā visu šo laiku ir bijusi Gatavo 3 komandā, tikai darbojusies aizkadrā. Tieši viņas prasmīgās rokas ir veidojušas visu Gatavo 3 meiteņu virtuves iekārtojumus un pikniku noformējumus. Saistībā ar pieaugošo cilvēku interesi par dekorēšanu un dizainu, būtu grēks, neaicināt Baibu kadrā. Viņa ar savu nu jau daudzus gadus rūdīto dekoratores pieredzi Gatavo 3 nu jau ceturtajā sezonā rādīs un stāstīs skatītājiem, kā ātri, vienkārši un skaisti no nekā radīt brīnišķīgi skaistu svētku galdu!

Lasi vēl