Foto: daiļavas no Latvijas malu malām ieradušās uz atlasi jaunajam TV3 šovam ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”

14 komentāri
Foto: daiļavas no Latvijas malu malām ieradušās uz atlasi jaunajam TV3 šovam ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”
Vladislavs Proškins/f64

Šis rudens būs īsta medusmaize šovu faniem – jūnijā aktīvi norisinājušās atlases dažādiem izklaidējošiem TV projektiem. Viens no intriģējošākajiem ir absolūtais jaunums – TV3 šovs ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”. Skaties.lv bija klāt atlasē, uz kuru no malu malām bija saradušās meitenes, kuras, iespējams, jau vasaras izskaņā mirdzēs ekrānos!

Šovs ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” būs nebijusi iespēja pilsētas un lauku meitenēm uz dažām dienām samainīties vietām, lai izbaudītu, vai zālīte žoga otrā pusē tiešām ir zaļāka.

Iespēja piedalīties šovā bija ieinteresējusi kuplu pulciņu meiteņu, kuras pārstāv abas frontes.

Kā Skaties.lv atklāj šova veidotāja Sandija Miezīte, meitenes uz atlasi šovam bija ieradušās kā no dziļām Latgales ārēm, pametot ik dienas slaucamas 80 govis, tā no galvaspilsētas smalkājakiem rajoniem. Starp viņām arī jau pazīstamas sejas, piemēram, ”Lauku sētā” iepazītā Elīna.

”Esam patīkami pārsteigti. Meitenes, kuras bija ieradušās uz pirmo atlasi, ir ļoti kolorītas un tiešām ļoti foršas! Taču notiks vēl atlases! Ļoti gaidām kā pilsētnieces, tā laucinieces.

Atcerieties, ka pilsētnieces var būt ne tikai no Rīgas, tāpat kā lauku mājas var atrasties pie galvaspilsētas,” dāmas nebaidīties mesties avantūrā iedrošina Sandija.

Meties arī tu šajā piedzīvojumā! Pieteikšanās šovam joprojām notiek – piesakies TE!

TOP komentāri

 • 666
  +17 +17 0

  666

  Tas nekas, ka Rīga pilna ar lauku cilvēkiem, jo sabraukuši mācīties vai pārvākušies.
  Un viss ir atkarīgs no audzināšanas, nevis no kuras puses nāc.
 • Līga
  +11 +11 0

  Līga

  Iepazīsti cilvēkus un tad par tiem spried, tik pat labi kāds Tev svešs cilvēks, kuru pat klātienē neesi saticis par Tevi var teikt to pašu. Vulgāri un prasti bieži vien ir pilsētnieki, pat no sabiedrības augstākā slāņa.
 • skauģis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl