Foto: ar sīvu cīniņu sācies skatītāju iemīļotais “Dziesmu duelis”

13 komentāri
Foto: ar sīvu cīniņu sācies skatītāju iemīļotais “Dziesmu duelis”
Toms Norde

Kā zināms, latvietis dzied visur – dušā, darbā, brīvdienās, pilnīgi visur, tāpēc no šīs piektdienas ik vienam darba nedēļas noslēguma vakari būs īpaši, jo kanālā TV3 ir atdzimis leģendārais raidījums “Dziesmu duelis”. Visu spēli atrodoties vadībā, ne bez sīvas cīņas galu galā tomēr pirmajā raidījumā uzvaru izcīnīja Normunds Jakušonoks ar saviem padotajiem.

Uzvarētāju rindās redzējām mūziķi, Daugavpils Oranžā kora Ati Auzānu, kā arī eleganto raidījumu vadītāju Kristīni Anži. Viņiem pretī stājās Uldis Marhilēvičs kopā ar Normundu Zušu no Rēzeknes Zaļo pakalnu kora un pazīstamo pavāru, kurš līdzās virtuves piederumiem godā tur arī ģitāru, – Lauri Aleksejevu.

Duelis, kā jau ierasts, norisinās ar dziesmu starpniecību, tādēļ muzikālā cīņa sākās ar paslēpto vārdu atvēršanu, kurā pirmo punktu ieguva tieši Jaukušonoka komanda. Atgādināsim noteikumus šim raundam – atverot zilo logu, komanda izpilda dziesmu, kurā minēts logā redzamais vārds, atverot sarkano – dziesmu ar atvērto vārdu min pretinieku komanda.

13 komentāri