1 komentārs
”Foršo tētu” konkurss turpinās! Palepojies citiem ar savu tēti!

Hei! ”Foršo tētu” konkurss turpinās, un sākas otrā kārta! Ja tu gribi palepoties ar kādu vīru, kurš ir izcils tētis – jautrs, rūpīgs, vārdu sakot, – tētis ar ko lepoties, tad nekautrējies! Atsūti mums viņa bildi un balsojot atbalsti viņu! 

Tātad, ja vēlies palepoties ar savu tēti – cik viņš foršs, jautrs, darbīgs, nenopietns vai kā citādi interesants, piedalies konkursā ”Foršais tētis”!

Kas tev jādara? Turpmāk redzamajā anketā aizpildi nepieciešamos laukus, īsumā apraksti, kāpēc tavs tētis ir foršs, un pievieno viņa foto – vienu pašu vai vari būt kopā ar viņu – kā tev labpatīk! Un neaizmirsti nospiest pogu ”Sūtīt”! Tie, kas piedalījās “Foršo tētu” konkursa pirmajā kārtā drīkst un ir aicināti piedalīties arī šoreiz, taču ar vienu noteikumu – iesūtītai bildei ir jābūt citai nekā konkursa pirmajā kārtā!

Un viss – tu un tavs tētis piedalāties fotokonkursā, kurā populārākais no tētiem tiks pie balvas – dāvanu kartes 100 eiro vērtībā no ”XSports”! Redz, varbūt sanāks ne tikai palepoties, bet arī iepriecināt savu tēti ar balvu! Turklāt atceries – ja dalīsies ar sava tēta iesūtīto foto sociālajos tīklos un aicināsi arī savus draugus balsot par tavu tēti, iespēja laimēt balvu tev būs daudz lielāka!

Iesūtīt bildes un balsot par tētiem vari līdz 16. martam, plkst. 12.00. Balsot vari vienu reizi stundā, reģistrējoties ar savu Facebook vai Draugiem.lv profilu.

Fotokonkursa “Foršais Tētis” 2. kārta ir noslēgusies. Uzvarētāju vari noskaidrot šeit

Veiksmi un neaizmirsti ieslēgt TV3 katru trešdienu plkst. 21.00, kad rādīs jauno ”Tēta nedienas” sezonu!

Starp citu – ja vēlies apskatīt iepriekšējā “Foršo tētu” konkursa bildes, skaties fotogaleriju!

TOP komentāri

  • Alīna Ļeonova
    0 0 0

    Alīna Ļeonova

    Neizdodas pievienot mūsu foršo tēti. Izmēģināju autorizējoties gan no Facebook gan no draugiem.lv .... mūsu foršā tēta bilde Jūsu lapā neparādās :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl