17 komentāri
“Foršākais tētis” Latvijā ir kronēts! Uzzini, kas viņš ir, un apskati arī citus foršos tētus!
Foto: konkursa dalībnieka foto

Lielas un svarīgas ziņas! Šodien, 16. februārī, noslēdzas Skaties.lv konkursa ”Foršais tētis” pirmā kārta! Mums ir liels prieks, ka tik daudzi vēlējās padalīties un pastāstīt par saviem foršajiem tētiem, tāpat mums ir arī noskaidrots uzvarētājs, kuru balsojot noteikt palīdzējāt jūs, Skaties.lv lasītāji!

Un tātad – par pēdējo divu nedēļu visforšāko tēti Skaties.lv lasītāji kronē Mārtiņu A. Par foršajiem tētiem varēja balsot līdz 16. februāra plkst. 12.00 un par uzvarētāju kopumā tika nobalsots 1013 reizes un viņu visforšākā tēta kandidatūrai ieteica Iveta, lakoniski norādot, kāpēc Mārtiņš ir visforšākais tētis. Izrādās ”viss labākais un mīļākais rotaļu biedrs!” Lūk, lūk, kas tētus padara tētus par foršajiem tētiem.

Skaties.lv pievienojas sveicēju pulkam un apsveic tevi, Mārtiņ, ar jauno titulu, kā arī ar konkursa balvu – dāvanu karti no ”XSports” 80 eiro vērtībā!

Mārtiņš, protams, nebija vienīgais no pretendentiem uz foršā tēta titulu – konkursa laikā tika pieteikti daudzi, kas varētu pretendēt uz šo titulu. Tāpēc prieks, ka mums ir tik daudz foršu tētu, lai arī nekronētu, bet svarīgi, ka tuvie viņus vērtē kā foršus!

Ir arī vēl labas ziņas – nākamnedēļ sāksies ”Foršo tētu” konkursa otrā kārta, tāpēc, ja šoreiz tavs foršais tētis neuzvarēja – piesaki viņu konkursam nākamnedēļ!

Vēlreiz sveicam uzvarētāju, sakām lielu paldies visiem dalībniekiem un gaidām konkursa nākamo kārtu nākamnedēļ! Tāpat piedāvājam apskatīt konkursam iesūtīto tētu bildes!

Konkursa dalībnieki!

TOP komentāri

 • Skumji
  +7 +7 0

  Skumji

  Nopietni?! Latvijā uzrīko interneta balsošanu par foršāko tēti? Neko nenosodu,bet vai tad visi tēti nav izpelnījušies kaut kādu atzinību? Nevar tak nobalsot par tēti,kurš ar savu bērnu spēlējas, un tas uzvar. Smiekli nāk.. tā it kā citi tēti ar saviem mazajiem bērniem nekad nav spēlējušies. Smieklīgi tiešām. 'Foršākajam tētim' atzinība jāizpelnas citādākā veidā, nevis spēlējoties. Ir jāpaveic,kas nozīmīgs.. bet tas tā.. nevar vertēt tikai vienu tēti,katra tētis ir radījis savus bērnus.. tātad tas jau ir sasniegums! Kas būs nākamais?! 'Foršākā mamma' varbūt?! Man kā cilvēkam, meitai, gribas teikt - 'Novērtējiet savus mīļos ikdienu, nevis piesakiet viņus kaut kādā bezjēdzīgā šovā. Jūsu mīļie ir svarīgi tāpat. Un katram savs tētis vai mamma ir paši labākie!'
 • Mamma
  +6 +6 0

  Mamma

  Es arī piekrītu tam, ka visi tēti ir pelnījuši kādu atzinības rakstu vai kādu balviņu, ja reiz tie ir pieteikti. Skatījos bildes un priecājos par tiem tētiem, kurus pieteikuši mazi bērni (pēc satura var saprast, ka bērns pats rakstījis). Lūk tas ir kas fantastisks un šāds pieteikums ir noteikti pelnījis atzinību un balvu!!! Var tak būt vairāki foršākie tēti! Kāpēc tam jābūt tikai vienam? Balsošanai nevajadzētu būt noteicošajai, jo parasti mēs zinam - kurš lielais vairāk ar to padarbojas, jo lielāki cipari. Bērni uzraksta, aizsūta, bet nebalso. Un sveši jau nebalsos...
 • Beate

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl