Fani satraucas: vai ”Patiesības spoguļa” zvaigzne Laura ir bērniņa gaidībās?

59 komentāri
Fani satraucas: vai ”Patiesības spoguļa” zvaigzne Laura ir bērniņa gaidībās?
Skaties.lv

Pēc ”Patiesības spoguļa” spilgtākā pārīša – Lauras un Dzērumu Mārtiņa – skaistajām kāzām šova fanu starpā sākušās diskusijas, vai tik Laura nav stāvoklī, ka precēšanās tādā steigā. Pati Laura beidzot publiski pielikusi punktu šīm baumām.

Laura Amola un Mārtiņš Bankevics apprecējās 2. septembrī, un pēc kāzām Laura pārgāja Mārtiņa uzvārdā. Līdz ar apsveikumiem jaunajam pārim Skaties.lv saņēma arī neskaitāmus jautājumus par to, vai kāzu iemesls nav Lauras grūtniecība, kā tas mēdz gadīties, ja precas jauni cilvēki.

KĀZU BILDES, KAS DAĻAI TAUTAS LIEK DOMĀT PAR GRŪTNIECĪBU, SKATI ŠEIT!

Sirsnīgi fanu vēlējumi nobiruši arī pār Lauras sociālo tīklu profiliem, kur ”Patiesības spoguļa” zvaigzne ziņo par kāzām. Kāda šova fane tiešā tekstā pajautājusi jaunajai sieviņai:  “Tu gadījumā neesi stāvoklī?”

“Nē, neesmu. Kāpēc visi man to jautā!” beidzot baumas atspēkojusi šova zvaigzne.

PĀRĪTIS MEDUSMĒNESĪ LĪKSMO “X FAKTORĀ”! LASI ŠEIT!

Kā diskusijās sociālajos tīklos spriež citi šova fanu, iespējams, baumu vilni raisījis Lauras izvēlētās kāzu kleitas piegriezums. Šova zvaigzne lielajai dienai izvēlējusies auguma aprises izceļošu skaistu tērpu, ar violetu akcentu puncīša daļā, kas nezinātājam varētu likt domāt par gaidāmu bēbīti.

Kā galu galā vienojušies ”Patiesības spoguļa” fani, ne viņu darīšana, kurš ir un kurš nav stāvoklī. ”Nu ne mums spriest viņu laimi. Galvenais, lai dzīvo saticīgi,” pārdomās dalās kāda fane.

59 komentāri