Valtera Krauzes komanda izlīdzina rezultātu

0 Komentāru
Valtera Krauzes komanda izlīdzina rezultātu
Foto: Toms Norde

Šovakar, 2. novembra, vakarā šovā Es mīlu Tevi, Latvija! uzvarēja Valters Krauze, tādējādi rezultāts ir neizšķirts – 5:5.

Desmitajā Es mīlu Tevi, Latvija! šova reizē Janas Duļevskas komandā bija viena no retajām Latvijas dziedātājām, kurai māsa ir dvīne un turklāt arī dziedātāja – Ana Drozdoviča, Latvijas patriots, kurš nav uzaudzis šeit, bet sirdī tāds ir – dziedātājs Roberto Meloni un mūziķis un dziesmu autors  Aigars Grāvers. Valtera Krauzes komandā braši cīnījās A. Drozdovičas dvīņu māsa Katrīne Drozdoviča, diriģents, dziedātājs un starptautisku godalgu īpašnieks kormūzikā Jānis Ozols un muzikoloģe Daiga Mazvērsīte.

Es mīlu Tevi, Latvija! dalībnieki draudzīgo sacensību sāka kā ierasts ar kino un televīzijas raidījumu zināšanu pārbaudi. Dalībniekiem bija jautājumi par šovu Koru Kari, filmām Suns funs un vējš, Aija un Vella kalpi. Šova starplaikos bija muzikāli uzdevumi – dalībnieki pēc melodijas minēja tādas dziesmas kā Lielā zive, Peldētājs, Komunālais blūzs, Kurzeme, Rēdereja, Par rozēm, Ripoja akmens, Rozā.

Ģeogrāfijas spēlē un Latvijas kartē bija jāatrod Valmiera, Grobiņa, Preiļi un Staicele. Kluso telefonu spēlē J.Duļevskas komanda stāstīja latviešu dzejnieka Jāņa Pliekšāna jeb Raiņa biogrāfiju, bet V.Krauzes komanda pārstāstīja Raiņa dzīvesbiedres Elzas Pliekšānes, īstajā vārdā Aspazijas, dzīves gaitas.

Gala rezultātā V.Krauzes komanda nopelnīja četru punktus un J.Duļevskas komanda vienu punktu. Pēc tam sekoja aizraujošā sprāgstošās dāvanas spēle, un šoreiz dāvana palika R.Meloni rokās.

Pirms lielā fināla starp abām komandām rezultāts bija neizšķirts, bet pēc intelektuālajiem jautājumiem un lielā laimes rata griešanas noskaidrojās, ka arī šonedēļ uzvar V.Krauzes komanda. Līdz ar to rezultāts ir izlīdzinājies 5 pret 5.

Nākamajā svētdienā, 9. novembrī, šovā Es mīlu Tevi, Latvija! J. Duļevskas komandā piedalīsies dziedātājs, ekonomists Jānis Moisejs, Latvijas Lepnums, ielu vingrošanas kustības aizsācējs Latvijā – Māris Šlēziņš un aktieris, dziesminieks Varis Vētra. Savukārt V.Krauzes komandā būs dziedātāja Samanta Tīna, radio Star FM  ētera personība Atis Zviedris un latviešu estrādes māksliniece Olga Rajecka.  

0 Komentāru