Unikāls gadījums TV šova ”Es mīlu tevi, Latvija” vēsturē

35 komentāri
Unikāls gadījums TV šova ”Es mīlu tevi, Latvija” vēsturē
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Svētdienas, 10. marta, vakarā pie TV3 skatītājiem dosies ģimenes šovs ”Es mīlu tevi, Latvija”, un šonedēļ cīņa solās būt īpaši aizraujoša, jo Janas Duļevskas komandā būs četri viesi. Vai tas palīdzēs Janai izcīnīt uzvaru?

Ģimenes šova ”Es mīlu tevi, Latvija” piektās jubilejas sezonas otrā raidījuma laikā uzzināsim, ko nozīmē vecvārds ”valte”, cik tonnas vilnas tiek saražotas Latvijā, atklāsim vēl daudz nedzirdētu faktu par Renāru Kauperu un dziedāsim līdzi mīļākajām latviešu dziesmām.

Atraktīvās Janas Duļevskas komanda centīsies uzvarēt ar kvantitāti jeb dalībnieku pārsvaru, jo savā komandā uzaicinājusi pievienoties grupas ”Carnival Youth” solistus brāļus Kauperus – Edgaru un Emīlu. Puiši spēles laikā mainīsies vietām tā, ka pat Jana nespēs atpazīst, kurš no brāļiem ir pievienojies komandai.

Janas komandai palīdzēs arī Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis un Valmieras drāmas teātra aktrise un TV3 seriāla ”Radiņi” Vandas lomas atveidotāja Ilze Pukinska.

Valters Krauze papildspēkus gan nemeklēs, jo ir pārliecināts savas komandas spējās, tādēļ viņa komandā par uzvaru cīnīsies grupas ”Carnival Youth” dalībnieks Roberts Vanags, seriāla ”Viss pa jaunam” Ritas lomas atveidotāja šarmantā aktrise Inga Alsiņa un žurnālists Haralds Burkovskis.

Spēlē ”Klusie telefoni” Janas komandai nāksies krietni vien pacīnīties, lai raksturotu populāro mūziķi Renāru Kauperu. Cik daudz paši brāļi Kauperi zina par savu tēti? Vai šīs zināšanas palīdzēs Janas komandai uzvarēt? Skaties šovu ”Es mīlu tevi, Latvija” svētdien plkst. 20.00 un noskaidro!

35 komentāri