Tiesībsargs pret bārmeni: erudīcijas šovā ”Es mīlu tevi, Latvija” gaidāma spraiga cīņa

2 komentāri
Tiesībsargs pret bārmeni: erudīcijas šovā ”Es mīlu tevi, Latvija” gaidāma spraiga cīņa
F64

Svētdienas, 19. aprīļa, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal dosies šovs visai ģimenei ”Es mīlu tevi, Latvija”, kurā kopā allaž pozitīvajiem komandu kapteiņiem Janu Duļevsku un Valteru Krauzi ļaudīm abās ekrāna pusēs būs iespēja iepazīst Latviju, tās ģeogrāfiju, vēsturi, literatūru, mūziku un valodu.

Valtera Krauzes komandā viesosies mūziķe Aija Vītoliņa, bārmenis Andris Reizenbergs, kurš ir ieguvis zelta medaļu Pasaules kokteiļu čempionātā, un grupas ”Tautumeitas” dalībniece Asnate Rancāne.

Janas Duļevskai gūt uzvaru palīdzēs Liepājas teātra aktieris Gatis Maliks, dziedātājs Normunds Rutulis un tiesībsargs Juris Jansons.

Raidījuma skatītāji kopā ar dalībniekiem varēs atcerēties košākos citātus no leģendārās multfilmas ”Suns Funs un vējš”, uzzināt aizraujošus faktus par jaunajām latviešu filmām ”Spiegs, kurš mans tēvs” un ”Jelgava 94”, noskaidrot, kur atrodas ciemi Vabole, Lapsiņa, Lembis un Desciems.

”Kluso telefonu” spēlē gan ļaudis pie TV ekrāniem, gan studijā varēs uzzināt ko vairāk par hokejistiem Teodoru Bļugeru un Zemgu Girgensonu, kā arī noskaidrot vecvārdu ”bizins”, ”dāks” nozīmi un izdziedāt skanīgākās latviešu dziesmas.

Kā komandām veiksies? Skaties šovakar plkst. 20.20 kanālā TV3!