Svini svētkus kopā ar ”Es mīlu Tevi, Latvija” tematisko Lieldienu raidījumu!

3 komentāri
Svini svētkus kopā ar ”Es mīlu Tevi, Latvija” tematisko Lieldienu raidījumu!
F64

Jau šovakar, plkst. 20.00 skaties šova ”Es mīlu Tevi, Latvija” īpašo Lieldienu raidījumu, kurā sacentīsies divas dāmas – Jana Duļevska un Evija Skulte, un seši kungi – Valters Krauze, Madars Apse, Gints Grāvelis, Kārlis Būmeisters un brāļi Leperi. Vakara laikā uzzināsi par mūsdienu Lieldienu tradīcijām, noskaidrosi jaunus ticējumus un daudzus citus aizraujošus faktus par Lieldienu svinēšanu Latvijā!

Tematiskajā Lieldienu raidījumā Artūrs pārbaudīs komandu kapteiņu zināšanas par svētku tradīcijām, jautājot, kas jādara Lieldienu rītā, ja negrib, lai būtu lielas kājas?”

Jana minēs atbildi, sakot, ka jāmazgā kājas olu ūdenī!

Daudz labāk Janai veiksies savu ticējumu izgudrošanā. Ar vienu no tiem viņa arī labprāt padalīsies – ja tu zaudē Lieldienu šovā ”Es mīlu Tevi, Latvija”, tad visu nākamo gadu tev murgos rādīsies Valters!

Ticējuma iespaidota Jana būs apņēmības pilna uzvarēt!

Svētku raidījumā Jana būs īpaši uzpucējusies, sakot, ka šodien ir balta kā ola, turklāt ir arī vienīgā vistiņa savā komandā – pat ar sekstīti!

Janai šovakar veiksmi nesīs izteikti vīrišķīga kompānija – latviešu skeitbordists Madars Apse, Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis un radio StarFM raidījumu vadītājs Oskars Lepers.

Valtera komandā par uzvaru sacentīsies mūziķis Kārlis Būmeisters, aktieris Rihards Lepers un ”Viņas melo labāk” Martas lomas atveidotāja aktrise Evija Skulte.

Kā komandām veiksies īpašajā ”Es mīlu Tevi, Latvija” Lieldienu raidījumā? Skaties jau šovakar plkst. 20.00 un noskaidro!
3 komentāri