Svini svētkus kopā ar ”Es mīlu Tevi, Latvija” tematisko Lieldienu raidījumu!

Svētdien, 12. aprīlī, plkst. 20.20, skaties ”Es mīlu Tevi, Latvija” īpašo Lieldienu raidījumu, kurā skanēs skaļi smiekli, tiks izdziedātas sirsnīgākās latviešu melodijas un izdejoti ņiprākie danči!

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Daiga

  Daiga

  I
  Man ierosinājums- varbūt Laimes rata mūziku varētu nomainīt no Dmitrija Kabaļevska skaņdarba "Klauni'' uz latviešu komponista Arvida Žilinska skaņdarbu "Pelītes'', kas, manuprāt, būtu tik pat atbilstošs...
 • Verotaja

  Verotaja

  Nu tiešām Jana izvēlas savā komandā sev līdzīgus dalībniekus kuriem nav pieklājības normas ka Rajecka riebjas.
  • manna

   manna

   Jā, man par Rajecku tāds pats novērojums. Tik prasta, un intelekts!! Jēziņ! Brīžiem likās, ka nav kontakta starp mēli un smadzenēm.
   Un Janai īpašais kontakts ar Artūru... Nu no sezonas uz sezonu.. viens un tas pats..
 • Alda
 • paragvaja

  paragvaja

  Skatījos šovu pirmo reizi un to vairs nekad nedarīšu, nenormāli kaitinoša ir Skrastiņa dalība Janas komandā. Tur laikam ir atļauts viss, atšķirībā no otras komandas - atbilžu labošana, priekšā teikšana, Skrastiņš Janu uzvedina uz pareizajām atbildēm (par zaķu šaušanu un cepešiem, piemeŗam, bet ne tikai tad). Rajeckas līšana aiz pārējo dalībnieku mugurām un čustēšana, kā tad tur bija (un nē, Skrastiņ, Katrīna nepildīja Olgas lomu, sakot priekšā Valteram - Olga bija tā, kura lasīja oriģinālo tekstu, Katrīna bija jau ķēdes pēdējais posms pirms Valtera). Un Janas skatīšanās Skrastiņam virsū, gaidot kaut kādas norādes.. ar tām atvilktajām lūpām un tukšām acīm... fuuuuu, briesmīgi. Ideja ļoti forša, uzdevumi interesanti, bet šīs tik negodīgās pieejas dēļ visu raidījuma laiku dusmojos.
 • Skatitaja

  Skatitaja

  Rajecka galīgi stulba nekādas pieklājības. Viņas uzvedība joprojām ir nepatīkama ir bijusi gadījumi ar viņu nav taču nekādā pasaules naba.
 • Liesma Ozola
 • Aija

  Aija

  Super raidījums,vadītāji.Bet,Katrīna Dimante,domāju neiztur nekādu kritiku...nedomāku,ka TIK prasti( lūdzu nejaukt ar vārdu vienkārši,pieticīgi utt..)un sekli cilvēki ir jāaicina uz šo jauko raidījumu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!