Starptautiski apbalvoti diriģenti, aktieri un TV šovu zvaigznes – spēles Es mīlu Tevi, Latvija! dalībnieki

1 komentārs
Starptautiski apbalvoti diriģenti, aktieri un TV šovu zvaigznes – spēles Es mīlu Tevi, Latvija! dalībnieki
Foto: Toms Norde

Klāt ir Pirmās Lieldienas, un tas nozīmē tikai to, ka ir svētdiena, un ģimenes varēs olu kaujas aizvadīt jautrā gaisotnē kopā ar skatītāju iemīļoto spēli Es mīlu Tevi, Latvija! un tā vadītāju, Dailes teātra aktieri Artūru Skrastiņu, kā arī kolorītajiem komandu kapteiņiem Janu Duļevsku un Valteru Krauzi.

Taču viņi nebūt nav vienīgie, kuri spēlēs galvenās vijoles. Atcerēsimies, ka ne Duļevska, ne Krauze nevarētu iztikt bez savas komandas dalībniekiem, un kas tad viņi ir šoreiz? Lieliski balsu īpašnieki, starptautiski apbalvoti mūziķi un diriģenti, kā arī TV šovu zvaigznes. Valtera Krauzes komandā šodien par otro uzvaru šosezon cīnīsies:

  • aktieris Jānis Paukštello,
  • mūziķe un šova Izklausies redzēts zvaigzne Antra Stafecka,
  • bērnu fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Foto

Savukārt, Jana Duļevska, kurai pagaidām šova Es mīlu Tevi, Latvija! otrā sezona padevusies veiksmīgāka, šovakar pulcēs šādu sastāvu:

  • mūziķe un grupas Latvian Voices dalībniece Nora Vītiņa,
  • diriģents Edgars Vītols,
  • raidījuma Bez Tabu vadītāja Agnese Drunka.

Jau plkst. 20:00 slēdz iekšā kanālu TV3, kurā būs iespējams vērot spēles Es mīlu Tevi, Latvija! otrā sezonas sesto sēriju. Pagaidām Valteram Krauzes izdevies uzvarēt tikai vienā no pieciem raidījumiem. Vai tas izdosies šovakar!? Noskaidrot to kanālā TV3 un portālā Skaties.lv!

1 komentārs