Spēles “Es mīlu Tevi, Latvija!” otrais raidījums jau šovakar!

Pievienot komentāru
Spēles “Es mīlu Tevi, Latvija!” otrais raidījums jau šovakar!
TV3 Publicitātes foto

Šovakar kanāls TV3 piedāvās lielā svētdienas šova “Es mīlu Tevi, Latvija!” jau otro sēriju, kurā atkal sacentīsies Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandas. Pagājušajā svētdienā, kad raidījums debitēja TV3 kanālā, pārliecinošu uzvaru izcīnīja Janas Duļevskas komanda, pārspējot Valtera Krauzes padotos.

Šovā ”Es mīlu Tevi, Latvija” tiks apskatītās tādas tēmas kā Latvijas ģeogrāfija – pilsētas un to atrašanās vietas, mūsu pašu kino un televīzija, kā arī mūsu pašu dižākās personības, taču dažādo uzdevumu starplaikos dalībnieki minēja latviešu dziesmas, par kuriem varēja iegūt papildpunktus.

Taču katru nedēļu abiem komandu kapteiņiem sastāvs mainīsies, lai mēs visi kopā pārbaudītu, cik erudīti un zinoši ir mūsu sabiedrībā zināmie cilvēki. Vai Valteram Krauzem izdosies Janai revanšēties?

Tagad apskatīsim, kādi cilvēki gaidāmi jūsu TV ekrānā. Jana šovakar savā komandā pulcinās:

  • pasākumu un raidījumu vadītāju Normunda Rutuļa meitu Lindu Rutuli;
  • dziedātāju un producentu, kā arī šova “Koru kari” dalībnieku Ati Auzānu;
  • “Dienas žurnāli” galveno redaktori Ingu Gorbunovu.

Valters Krauze pretī liks:

  • autosportisu Haraldu Šlēgelmihu;
  • radio “Star FM” ētera cilvēku Jāni Romanovski;
  • aktrisi un dziedātāju Karīnu Tatarinovu.

Kā arī par muzikālo noformējumu atbildīgie šajā spēlē ir Karīna Tropa, Vineta Elksne, Ivo Grīsliņš-Grīslis un pavadošā grupa. Tas viss, kā arī intrigas, azarts un emocijas jūs gaida jau šovakar kanālā TV3 plkst. 20:20.