Šovā ”Es mīlu tevi, Latvija!” turpinās spraiga cīņa

9 komentāri
Šovā ”Es mīlu tevi, Latvija!” turpinās spraiga cīņa
F64

Svētdienas, 15. marta, vakarā kanāla TV3 šovā ”Es mīlu tevi, Latvija!” turpinās Janas Duļevskas un Valtera Krauzes izglītojošā, izklaidējošā un muzikālā sacensība, pulcējot sabiedrībā pazīstamas personības.

Jau plkst. 20.00 kanāla TV3 šovā ”Es mīlu tevi, Latvija!” norisināsies aizraujoša cīņa, kur aizrautīgi smiesimies, uzzināsim pārsteidzošas lietas par Latviju un izdziedāsim sirsnīgākās melodijas!

Janas Duļevskas komandā šovakar grupas ”Instrumenti” ģitārists Miķelis Putniņš, kura īpašais talants ir rekordātra kubika-rubika salikšana, aktrise Ieva Florence, kura atklāja, ka viņa spēj uzvārīt debešķīgi gardus kartupeļus, un radio ”Star FM” šarmantā ētera personība Maija Rozīte-Krištopane.

Valtera Krauzes komandu šovakar vieno vismaz viena lieta – visi komandas dalībnieki ir izvēlējušies brīvo laiku pavadīt ārpus Rīgas. Dziedātāja un grupas ”Triānas parks” soliste Agnese Rakovska atklāj, ka ikdienā dzīvo Jelgavā, aktieris Raimonds Celms, kurš nāk no Alūksnes, ir plašāk pazīstams ar spilgto Edgara Vanaga tēla atveidojumu latviešu filmā ”Dvēseļu putenis”. Valteram komandā talkā nāk arī TV3 laika ziņu moderators un radio ”Star FM” ētera personība Māris Grigalis, kurš atklāj, ka ir pārcēlies uz Dobeli.

Skaties sirsnīgo šovu ”Es mīlu tevi, Latvija!” kanālā TV3 plkst. 20.00 katru svētdienas vakaru!