Šova ”Es mīlu Tevi, Latvija” pirmspēdējais raidījums jau šovakar!

4 komentāri
Šova ”Es mīlu Tevi, Latvija” pirmspēdējais raidījums jau šovakar!
F64

Jau šovakar, plkst. 20.00, šova ”Es mīlu Tevi, Latvija” jubilejas sezonas pirmspēdējais raidījums, kurā spēkiem mērosies vīrišķīga kompānija – Jana būs vienīgā dāma studijā! Vai kungi spēs pretoties Janas šarmam? Skaties un noskaidro!

Šova ”Es mīlu Tevi, Latvija” jubilejas sezona tuvojas beigām – sezonas laikā vadībā ir izvirzījusies gan Jana, gan Valters, tomēr, lai noskaidrotu, kurš būs sezonas uzvarētājs – atlikušas vien divas svētdienas!

Vakara raidījums solās būt īpaši spraigs, jo Jana būs vienīgā dāma spēlē un centīsies jaukt džentlmeņiem prātus!

Sīva cīņa norisināsies starp visiem dalībniekiem – pretinieku komandās sacentīsies šarmantie puiši no grupas ”Baritoni” – Normunds un Ingars.

Janas komandā arī komponists Raimonds Tigulis, kurš dalīsies kādā nejaušā atgadījumā, kas viņa mūziku ir atvedis līdz prestižajai Ņujorkas ”Carnegie Hall”, ceļā pretim uzvarai palīdzēs arī Nacionālā teātra aktieris Egils Melbārdis.

Valtera komandā šoreiz būs kāds īpaši spilgts un skatītāju iemīļots personāžs – Andris Daugaviņš jeb Harijs no populārās latviešu detektīvfilmas ”Kriminālās Ekselences fonds”, kā arī par uzvaru sacentīsies Dailes teātra aktieris Gints Andžāns!

Vai vīrišķīgā kompānija ļaus Janai pietuvoties uzvarai? Uzzini jau šovakar!