Šķēpmetēja pret aktieri: ”Es mīlu tevi, Latvija” gaidāma pamatīga cīņa

5 komentāri
Šķēpmetēja pret aktieri: ”Es mīlu tevi, Latvija” gaidāma pamatīga cīņa
F64

TV3 lielā svētdienas šova ”Es mīlu tevi, Latvija” jubilejas sezonas piecos raidījumos Valtera Krauzes komanda ir izvirzījusies vadībā ar rezultātu 3:2. Vai sestajā spēlē Janai Duļevskai izdosies izlīdzināt rezultātu?

7. aprīļa vakarā ”Es mīlu tevi, Latvija” sirsnīgā un draudzīgā gaisotnē kopā ar Janu un Valteru tiekas divas sportistes, divi moderatori, aktieris un mūziķis, kuri palīdzēs atklāt vēl nedzirdētus faktus par un ap Latviju.

Vakara laikā noskaidrosim, kas ir ”špinkšļi”, kāds ir Baltijas jūras vidējais dziļums, cik tonnas atkritumu saražo Latvijas iedzīvotāji un daudzus citus pārsteidzošus faktus, savukārt klusajos telefonos dzirdēsim stāstus par mūziķi Donu un Ralfu Eilandu, un pat atklāsim, kura Ralfaprāt, ir sievietes pievilcīgākā ķermeņa daļa.

Janas komanda šovakar pārsteidz savā dažādībā, bet, iespējams, tieši tas palīdzēs nonākt līdz uzvarai. Ceļā kopā ar Janas komandu dosies latviešu vieglatlēte, šķēpmetēja Līna Mūze, kura pavisam nesen debitējusi olimpisko spēļu jaunās distances – monobobsleja starptautiskajās sacensībās, iegūstot 4. vietu.

Kompānijā būs mūziķis Atis Auzāns, kurš atklāj, ka viņam īsts ”murgs” ir apavu meklēšana un to nedabūšana, jo viņam ir 49 kājas izmērs, kas visai bieži sagādā grūtības tikt pie jebkādiem apaviem.

Trešo šī vakara viesi Jana piesaka īpaši koši: ”Ne visi kreiļi ir ģēniji, bet visi ģēniji ir kreiļi” un viens no tiem arī šovakar Janas komandā – kanāla ”LNT” laika ziņu moderators un radio ”Star FM” balss Māris Grigalis.

Valtera komandā ne mazāk sportiska un ne mazāk radoša kompānija, jo komandā par uzvaru sacentīsies basketbola kluba “TTT Rīga” spēlētāja un Latvijas izlases basketboliste Ieva Pulvere, kuras aizraušanās ir dažādu konditorejas gardumu pagatavošana, tomēr ne vienmēr tie izskatās labi, tādēļ, kā atzīst pati sportise, ja viņai kādreiz piederēs konditoreja, tās nosaukums būs ”Neglīti, bet garšīgi!”.

Valtera komandai palīgā nāks arī kāds īpašs cilvēks, kurš nesen nosvinējis 100 gadu jubileju, taču nevis savu, bet teātra – Nacionālā teātra aktieris un seriāla ”Viss pa jaunam” Naura lomas atveidotājs Jānis Āmanis, kā arī LNT ziņu moderatore Ilze Dobele.

Skaties šovu ”Es mīlu tevi, Latvija” svētdienu vakaros plkst. 20.00 kanālā TV3!
5 komentāri