Pie skatītājiem atgriežas TV3 šovs ”Es mīlu tevi, Latvija!”

10 komentāri
Pie skatītājiem atgriežas TV3 šovs ”Es mīlu tevi, Latvija!”
PUBLICITĀTES FOTO

Sestdien, 13. martā, kanālā TV3 ar septīto sezonu atgriezīsies sirsnīgais un skatītāju iemīļotais šovs ”Es mīlu tevi, Latvija”.

Arī šajā sezonā raidījumu vadīs Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejutīsies apburošā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze. Viņi stāsies viens otram pretim, lai noskaidrotu, kura komanda šosezon izrādīsies erudītākā, attapīgākā un saliedētākā.

”Es mīlu tevi, Latvija” 10 raidījumos satiksim sabiedrībā iemīļotas personības, uzzinās nedzirdētus faktus par Latviju, smiesimies un dziedāsim līdzi!

Šogad pirmo reizi studijā nebūs klātienes skatītāju, taču spēles dalībniekiem būs iespēja veikt zvanu kādam no skatītājiem – spēles ekspertiem, kuri pirms raidījuma ir pierādījuši savu erudīciju un kvalificējušies eksperta lomai, atbildot uz visdažādākajiem jautājumiem par Latviju.

Tāpat šogad īpašāka kā citus gadus būs ģeogrāfijas spēle – spēles dalībniekiem būs jāspēj pēc fotogrāfijām atpazīt aizvadītā gada iemīļotākās apskates vietas Latvijā un parādīt tās kartē.

Jaunumi gaidāmi arī teātra un kino sadaļā, jo arī šī nozare ir piedzīvojusi jaunas vēsmas.

Vēl tiks pārbaudīta spēles dalībnieku erudīcija mēmajā šovā, kā arī spēlēsim jau līdz šim iemīļotās spēles un pārbaudīsim spēles dalībnieku zināšanas.

Ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs iemīļotie mūziķi – Jānis Zvirgzdiņš jeb Džulians, Jānis Kalniņš, Andris Grīnbergs, Valters Sprūdžs, Antra Kūmiņa, Kristīne Pastare, Mārtiņš Strods.

Seko līdzi jautrajai sacensībai šovā ”Es mīlu Tevi, Latvija!” jau no 13. marta sestdienās 20:40 TV3 un Go3!