Pie skatītājiem atgriežas TV šovs ”Es mīlu tevi, Latvija!”; ieskats pirmajā raidījumā

5 komentāri
Pie skatītājiem atgriežas TV šovs ”Es mīlu tevi, Latvija!”; ieskats pirmajā raidījumā
F64

Jau svētdien, 23. februārī, plkst. 20.00 pie skatītājiem ar sesto sezonu atgriežas ģimenes šovs ”Es mīlu Tevi, Latvija!”. Komandu kapteiņi Jana Duļevska un Valters Krauze stāsies viens otram pretim, lai noskaidrotu, kura komanda šosezon izrādīsies erudītākā, attapīgākā un, protams, arī saliedētākā.

Raidījuma ”Es mīlu tevi, Latvija!” jaunajā sezonā satiksim sabiedrībā iemīļotas personības, uzzināsim nedzirdētus faktus par Latviju, smiesimies un dziedāsim līdzi. Šajā sezonā spēlē atgriezīsies arī ģeogrāfijas spēle, taču šoreiz komandām būs jāatmin nevis pilsētas, bet gan ciema nosaukums un tā atrašanās Latvijas kartē.

Sezonas atklāšanas raidījuma viesos būs tikai kungi, kuri spraigā cīņā sacentīsies par atjautīgākās komandas titulu. Janas komandā sacentīsies seriāla ”Viss pa jaunam” režisors un aktieris Jurijs Djakonovs, TV3 Ziņu moderators un žurnālists Arnis Krauze un Rīgas Stradiņu Universitātes pasniedzējs un TV personība Mārtiņš Daugulis.

Savukārt Valtera Krauzes komandā sacentīsies mūziķis un šova ”X Faktors” vadītājs Markus Riva, filmas ”Dvēseļu putenis” režisors Dzintars Dreibergs un TV3 sporta ziņu žurnālists Toms Prāmnieks.

Ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs iemīļotie mūziķi Jānis Zvirgzdiņš jeb Džulians, Jānis Kalniņš, Andris Grīnbergs, Valters Sprūdžs, Antra Kūmiņa, Kristīne Pastare, Mārtiņš Strods.

Seko līdzi jautrajai sacensībai šovā ”Es mīlu tevi, Latvija!” jau no 23. februāra svētdienās 20.00 TV3!

5 komentāri