Lustīgais erudīcijas šovs ”Es mīlu tevi, Latvija” ieiet finiša taisnē: klāt īpaši jautra cīņa ar Busuli un Sējānu

1 komentārs

TV3 ģimenes šova ”Es mīlu tevi, Latvija” sezona tuvojas noslēgumam – 3. maija vakarā pie skatītājiem dosies pirmspēdējais raidījums, tādēļ šajā svētdienā ikviens aicināts divtik izzināt, divtik smieties līdzi un izdziedāties no visas sirds.

Šajā svētdienā Valtera Krauzes komandā zināšanās dalīsies diriģents Mārtiņš Klišāns, mūziķis un šova “X Faktors” žūrijas dalībnieks Intars Busulis un aktiers Jānis Jarāns. Janas Duļevskas komandai uzvaru palīdzēs kaldināt aktrise Ieva Segliņa, grupas “Labvēlīgais tips” solists Andris Freidenfelds, kā arī grupas “Instrumenti” dalībnieks un “X Faktora” žūrijas loceklis Reinis Sējāns.

Kā liecina ieskats raidījumā, Busulis un Sējāns parūpēsies par to, lai jautrības netrūktu.

Tāpat raidījuma laikā redzēsim fragmentus no latviešu multfilmas ”Saule brauca debesīs” un no kara drāmas ”Dvēseļu putenis”, noskaidrosim, kur atrodas ciems Turki, Smilgas, Žogi, taču ”Klusajos telefonos” uzzināsim jaunus faktus par aizvadītās sezonas progresējušāko pludmales volejbolistu pāri FIVB Pasaules tūrē – Tīnu Lauru Graudiņu un Anastasiju Kravčenoku, kā arī izdziedāsim skanīgākās un skaistākās latviešu dziesmas.

Kā veiksies dalībniekiem pirmspēdējā sezonas raidījumā? Skaties jau šovakar kanālā TV3 plkst. 20.20!