Latvijas šovā 8. martā sacentīsies Reiniks, Eilands un citi dāmu mīluļi

6 komentāri
Latvijas šovā 8. martā sacentīsies Reiniks, Eilands un citi dāmu mīluļi
F64

Svētdien, 8. martā, plkst. 20.00 kanāla TV3 šovā ”Es mīlu Tevi, Latvija” īpaši lustīgā noskaņā Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandā pulcēsies pašmāju slavenības un personības – Lauris Reiniks, Ralfs Eilands, Mārcis Auziņš, Santa Dejus, Ineta Rudzīte un Kaspars Breidaks, kas daudz smīdinās un ļausies everģēlībām!

Jau šo svētdien skatītāju iemīļotajā ģimenes šovā ”Es mīlu Tevi, Latvija” turpināsies sirsnīgā cīņa starp Valtera Krauzes un Janas Duļevskas komandām. Valtera komandā spēkus demonstrēs dziedātājs un mūziķis Lauris Reiniks, improvizators Kaspars Breidaks un dziedātāja Ineta Rudzīte. Savukārt Janas komandai pievienojies mūziķis Ralfs Eilands, radio personība Sanda Dejus un ģitāras virtuozs Mārcis Auziņš.

Vakara gaitā uzzināsi, kur atrodas ciems ”Rociņas”, spēles ”Klusie telefoni” kārtā atklāsi vēl nedzirdētus faktus par operdziedātājām – Elīnu Garanču un Kristīni Opolais, uzzināsi, ko nozīmē vecvārdi ”jātaka” un ”piģele”, noskaidrosi, kādi ir populārākie 2019. gadā dzimušo bērnu vārdu, minēsi skanīgākās latviešu dziesmas, smiesies un dziedāsi līdzi!

Skaties sirsnīgo šovu ”Es mīlu Tevi, Latvija” kanālā TV3 plkst. 20.00 katru svētdienas vakaru!