Renāra Kaupera dēls TV šovā amizanti pārstāsta tēva biogrāfiju

2 komentāri

Svētdienas, 10. marta, vakarā televīzijas skatītāju vērtējumam tika nodots TV3 lielā svētdienas šova ”Es mīlu tevi, Latvija” otrais raidījums. Cīņa izvērtās īpaši aizraujoša, jo pirmo reizi šova vēsturē Jana Duļevska savā komandā bija aicinājusi četrus dalībniekus.

Janas Duļevskas komandā cīnījās Nacionālā teātra aktieris Ainārs Ančevskis un Valmieras Drāmas teātra aktrise un TV3 seriāla ”Radiņi” Vandas lomas atveidotāja Ilze Pukinska, kā arī grupas ”Carnival Youth” solisti brāļi Kauperi – Edgars un Emīls.

Viens no aizraujošākajiem televīzijas spēles posmiem ir ”klusie telefoni”, kas skatītājiem tik ļoti patīk, bet dalībniekiem nereti sagādā īstas galvassāpes. Lai raksturotu populāro mūziķi Renāru Kauperu, Janas komandai nācās krietni vien pacīnīties.

Lai gan komandā bija Kaupera dēls Emīls, par ”klusajiem telefoniem” komanda nopelnīja tikai divus punktus no 10 iespējamajiem.

Spēlē kopvērtējumā uzvarēja Valtera Krauzes komanda, kurā savas zināšanas par Latviju pārbadīja grupas ”Carnival Youth” dalībnieks Roberts Vanags, seriāla ”Viss pa jaunam” Ritas lomas atveidotāja šarmantā aktrise Inga Alsiņa un žurnālists Haralds Burkovskis. Pēc otrā raidījuma kopējā punktu bilance ir divi pret nulli Valtera komandas labā.

Cik daudz tu zini par Latviju? Spēlē līdzi un pārbaudi – ”Es mīlu tevi, Latvija” ik svētdienu plkst. 20.00 kanālā TV3!

2 komentāri