Noslēdz Pūpolsvētdienu kopā ar lustīgo erudīcijas šovu ”Es mīlu tevi, Latvija”!

5. aprīļa, Pūpolu svētdienas, vakarā TV3 skatītājus priecēs šovs visai ģimenei ”Es mīlu tevi, Latvija”, kurā allaž pozitīvie un atraktīvie komanda kapteiņi Jana Duļevska un Valters Krauze kopā ar sabiedrībā pazīstamām personām vedīs aizraujošā piedzīvojumā cauri Latvijai, izzinot tās kultūru un tradīcijas.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • andis

  andis

  Sākās.
  Pusi sezonas Jana uzvarēja, (nesaprotu kāpēc visi tā uz Viņas ir uzēdušies), Visi grib lai uzvar Valters, bet Tam nu nekā. Tagad aiziet otrā sezonas daļa - Jana nevarēs iegūt nevienu uzvaru visos raidījumos, skatītāji sajūsmā un priekā par Valteru. Šovs aiziet. Un skatītāji protams skrien blakus līdz sezonas beigām.
  Ja man lūgtu palīdzību un iet piedalīties "Es mīlu tevi Latvija", tad noteikti vēlētos lai mana komanda paliek 2. vietā. Daudz labāk ar saldumu paku, nekā ar vienu grāmatu 1. vietai...
  Un protams - tie ir ieraksti marta sākumā! Šoreiz pat to ļoti lieliski apliecināja aktrises Sigitas Pļaviņas komentārs par Valtera kļūdu ar Viņas uzvārdu. Kļūda bija ar Triānas parka koncertu un Maira Brieža cīņu, bet šoreiz nu tas bija galīgi.
 • Anita Groholska

  Anita Groholska

  Kadi shovi.Un 2 metru distancesanas,kaa ar to ir?Neievero likumu...
  • Tālrita Skrupska

   Tālrita Skrupska

   Anita Groholska Tas ir ietaksts pirms pirms arkartas situacijas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!