Ieskats ”Es mīlu tevi, Latvija”: vai īpašā taktika Valteram ļaus izvirzīties vadībā?

7 komentāri
Ieskats ”Es mīlu tevi, Latvija”: vai īpašā taktika Valteram ļaus izvirzīties vadībā?
F64

Šova ”Es mīlu tevi, Latvija” jubilejas sezonā pēc četriem raidījumiem rezultāts abu komandu starpā ir neizšķirts. Svētdienas, 31. marta, spēlē Valters Krauze savā komandā aicinājis zināšanām bagātus spēlētājus – pedagogu izlasi, savukārt Jana Duļevska bruņojusies ar degsmi un aizrautību. Kura taktika nesīs uzvaru?

Lai arī cīņa par iespēju izvirzīties vadībā būs patiesi spraiga, studijā valdīs draudzība, jo visus viesus vieno mīlestība pret tradicionālo maizes zupu. Starp smieklu šaltīm un mīlētākajām latviešu dziesmām, kā allaž, dalībnieki arī pārbaudīs savas zināšanas, noskaidrojot, ko nozīmē vecvārdi ”jēlkula” un ”svibulīte”, cik pilsētās Latvijā ir kinoteātri, kas ir senākais izdevums Latvijā un daudzus citus faktus par Latviju.

Janas komandā šovakar būs ļoti atšķirīgi viesi, tomēr visi, bruņojušies ar degsmi un aizrautību, ir gatavi palīdzēt Janai ceļā pretim uzvarai. Komandā piedalās – šova ”X Faktors” otrās sezonas pusfinālists Didzis Melderis, šefpavārs Lauris Aleksejevs un aktrise Liena Šmukste.

Savukārt Valters nozīmīgajai cīņai izvēlējies zināšanām bagātus spēlētājus, jo visi trīs viesi ir skolotāji, pedagogi un pasniedzēji – šova ”X Faktors” otrās sezonas smaidīgākā dalībniece dziedātāja Laima Dimanta, mūziķis un radio personība Atis Zviedris un dziedātājs un sitamo instrumentu pedagogs Andris Ērglis.

Pats Valters spēles gaitā sevi arī pieskaita pie pedagogiem, jo viņš esot ”Janas dzīves skolotājs, mentors un pat guru”, jo viņš zina atbildes uz jautājumiem, par kuriem Jana nav dzirdējusi.

Vai Valtera izvēle aicināt savā komandā pedagogus ir pārdomāts solis, kas atļaus atkal izvirzīties vadībā? Skaties jau šovakar plkst. 20.00 kanālā TV3!

7 komentāri