Foto: Regīna Devīte TV skatītājus apbur mežģīņu kleitā

2 komentāri
Foto: Regīna Devīte TV skatītājus apbur mežģīņu kleitā
F64

Piektdienas, 19. oktobra, vakarā TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots TV spēles ”Es mīlu tevi, Latvija” kārtējais raidījuma, kurā, kā ierasts, slavenību vadībā varēja uzzināt daudz un dažādus faktus par Latviju un tās iedzīvotājiem.

TV spēlē kā krāšņa puķe šoreiz vīrišķīgajā kompānijā bija uzplaukusi Valmieras teātra aktrise un seriālu zvaigzne Regīna Devīte. Skatītāju iemīļotā skatuves māksliniece šim vakaram bija izvēlējusies dzeltenu mežģīņu kleitu, kurai bija pieskaņojusi izteiksmīgus auskarus.

Devīte pārstāvēja Valtera Krauzes komandu, kurā plecu pie pleca cīnījās arī mūziķis Mārcis Judzis un aktieri Lauris Subatnieks.

Savukārt Jana Duļevska savā komandā bija aicinājusi autosportistu Reini Nitišu, mūziķi Mārtiņu Ruski un horeogrāfu Jāni Purviņu.

Aktrises šarms gan komandu neaizveda līdz uzvarai – pēc spraigās un satraucošās cīņas ”Es mīlu tevi, Latvija” septītajā raidījumā uzvaru svinēja Janas komanda. Viņa saglabā līderes pozīciju ar piecām uzvarām šajā sezonā, kamēr Valtera kontā ir divas uzvaras.

Skaties un jūtu līdzi komandu cīņām katru piektdienas vakaru kanālā TV3 plkst. 20.20

2 komentāri