Foto: pirmais ieskats ”Es mīlu tevi, Latvija” jubilejas sezonā

3 komentāri
Foto: pirmais ieskats ”Es mīlu tevi, Latvija” jubilejas sezonā
DĀVIS ŪLANDS, F64

Svētdien, 3. martā, pie TV3 skatītājiem ar jauno – piekto – sezonu atgriezīsies šovs ”Es mīlu tevi, Latvija”, un jau šova pirmajā raidījumā skatītājus sagaida īstena jautrība un pārsteigumi, par ko parūpēsies Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandas.

Sirsnīgais ģimenes šovs ”Es mīlu tevi, Latvija” jaunās sezonas pirmais raidījums vienlaikus būs arī 50. jubilejas raidījums, un tajā skatītāji uzzinās daudz jaunu un aizraujošu faktu par Latviju – ko nozīmē vecvārds “preģis”, cik bieži cilvēki atzīstas mīlestībā, kuras ir mīlētākās latviešu pilsētas un, protams, tiks minētas un izdziedātas skaistākās latviešu dziesmas.

Atraktīvās Janas Duļevskas komandā būs radoša kompānija – Dailes teātra aktieris un jaunā TV3 seriāla ”Viss pa jaunam” galvenā varoņa Dāvja atveidotājs Dainis Grūbe un šova ”X Faktors” žūrijas locekļi – grupas ”Instrumenti” dalībnieks, producents un komponists Reinis Sējāns un grupas ”Prāta vētra” menedžere Aija Auškāpa.

Iepriekšējās sezonās Jana ir izvirzījusies vadībā, gūstot uzvaru pārsvaru, tādēļ 5. jubilejas sezonā Jana aicina Valteru kārtīgi pārdomāt taktiku, lai izcīnītu uzvaru: ”Es Valteram novēlu simtnieku tā visās izpausmēs – uzgriežot 100 uz laimes rata, 100 mērķu, 100 domu un pats svarīgākais –100 gadu mūsu draudzībai!”

Valters Krauze ir pārliecināts, ka jubilejas sezonā viņam izdosies svinēt uzvaru, tādēļ viņš īpaši rūpīgi ir atlasījis spēcīgākos trumpjus savā komandā un ir gatavs tos likt lietā. Pirmie, kuri jau pirmajā raidījumā cīnīsies par uzvaru Valtera komandā, būs mūziķis un grupas ”Musiqq” solists Emīls Balceris, Dailes teātra aktrise Anete Krasovska un Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins.

Par vakara muzikālo noformējumu parūpēsies šīs sezonas jaunie solisti Kristīne Pastare, Antra Krūmiņa, Mārtiņš Strods un Edgars Zvirbulis, un mūziķi Jānis Zvirgzdiņš, Jānis Kalniņš, Valters Sprūdžs, Aivis Zavadskis.

Cik daudz tu zini par Latviju? Spēlē līdzi un pārbaudi – ”Es mīlu tevi, Latvija” jau no 3. marta svētdienās plkst. 20:00 kanālā TV3!