“Es mīlu Tevi, Latvija!”: Valtera Krauzes veiksme ļauj viņa komandai uzvarēt!

1 komentārs
“Es mīlu Tevi, Latvija!”: Valtera Krauzes veiksme ļauj viņa komandai uzvarēt!
TV3 Publicitātes foto

Vakar, 28.septembrī, jau piekto nedēļu TV3 lielajā svētdienas šovā “Es mīlu Tevi, Latvija!” tika veikta vislatvijas eksaminācija. Caur jokiem, smiekliem, un, protams, dziesmām arī šajā reizē tika atklāti jauni, nezināmi un arī sen aizmirsti fakti. Skaļas ovācijas, prieks, draudzīgi apskāvieni un otro uzvaru ieguva Valtera Krauzes komanda. Kurš būs labākais nākamajā reizē?! Skatieties “Es mīlu Tevi, Latvija!” jau šo svētdien, 5.oktobrī 20:00 kanālos TV3 un TVPlay!

Valtera laimīgā roka

Vakar spēles “Es mīlu Tevi, Latvija!” pašā noslēgumā Valters Krauze pēc laimīgā punktu rata griešanas izrāvās vadībā un ieguva 50 punktus, bet Janas Duļevskas komanda – vien 3 punktus! Līdz ar to V.Krauzes komanda uzvarēja, bet rezultāts joprojām ir J.Duļevskas labā 2:3. V.Krauze komandas rezultātu uzlaboja ar šādu sastāvu – TV3 raidījuma “Kinomānija” vadītāju Annu Rozīti, TV3 raidījuma “Bez Tabu” veidotāju un žurnālistu Ēriku Palkavnieku un populārākā Latvijas seriāla “UgunsGrēks” aktrisi Ilzi Pukinsku. J.Duļevskas komandā cīnījās bārmenis Andris Reizenbergs, pasākuma vadītāja un rīkotāja un teoloģijas studente Anna Lieckalniņa un diriģents Ints Teterovskis.

Vakar vakarā spēles gaita risinājās jautrā un ar smiekliem piepildītā gaisotnē. Dalībnieki un TV3 skatītāji uzzināja interesantus faktus par latviešu un ārzemju kino, kā arī pašmāju raidījumiem. Piemēram, bija jautājums par raidījumu “Bez Tabu”, filmām “Ilgais ceļš kāpās” un “Rūdolfa mantojums”. Spēles laikā tika uzminētas un arī skandētas tādas dziesmas kā “Glāze piena”, “Es skrienu”, “Alvas zaldātiņi”, “Papu saki mammai pats” un citas. Ģeogrāfijas spēlē un Latvijas kartē bija jāatrod Jaunjelgava, Mazsalaca, Saulkrasti, Alūksne, Pāvilosta un Ludza. Vēlāk V.Krauzes un J.Duļevskas komandām bija jāpārstāsta divu Dailes teātra aktrišu biogrāfija – Mirdzas Martinsones un Lilitas Ozoliņas. Abām komandām gāja kā pa celmiem un katra nopelnīja vien pa punktam. Tad sekoja ierastā sprāgstošās bumbas spēle, kurā abu komandu dalībnieki veikli atbildēja uz jautājumiem un kaste šoreiz palika Ē.Palkavnieka rokās, līdz ar to nodzēšot komandas punktus.

Svētdienas vakarā dalībniekiem bija arī jāatbild uz tādiem jautājumiem, cik cilvēku, saskaņā ar statistikas datiem, šā gada jūnijā lietojuši savus tālruņus, lai sērfotu internetā; cik laulības tika noslēgtas pagājušā gada karstākajā laikā – augustā; cik reižu bitēm jālido pēc nektāra, lai savāktu vienu kilogramu liepu medus; cik bērnu vecumā līdz sešiem gadiem bija reģistrēti Latvijā līdz šā gada 1.janvārim? Un vai jūs zinājāt pareizās atbildes uz šiem jautājumiem?!

Nākamās zināšanu kaujas dalībnieki

5.oktobra vakarā TV3 populārajā šovā “Es mīlu Tevi, Latvija!” tiks meklētas atbildes uz jauniem jautājumiem, minētas jaunas dziesmas un darītas vēl citas interesantas lietas saistībā ar Latviju. J.Duļevskas komandā būs dziedātajs Miks Dukurs, humoriste Jana Kalniņa un sporta žurnālists un TV6 raidījuma Overtime TV vadītājs Armands Puče. Savukārt kopā ar V.Krauzi par uzvaru cīnīsies dziedātājs Edmunds Rasmanis, aktieris, TV3 seriāla Ēnu spēles varonis Gints Grāvelis un žurnāliste Velta Puriņa.