Kambala un Rudāne pret Aišpuru un Čivželi: ”Es mīlu tevi, Latvija” valda saspringta gaisotne

2 komentāri
Kambala un Rudāne pret Aišpuru un Čivželi: ”Es mīlu tevi, Latvija” valda saspringta gaisotne
F64

Svētdienas, 24. marta,  vakarā šovā ”Es mīlu tevi, Latvija” uzvirmos kaislības, aizrautība, adrenalīns un pamatīga uzvaras kāre, kas liks komandu kapteiņiem pielietot pavisam jaunas taktikas metodes. Studijā pat izskanēs kāds romantisks dzejolis un īpašas atzīšanās.

Šova ”Es mīlu tevi, Latvija” piektās sezonas ceturtajā raidījumā valdīs saspringta gaisotne – šobrīd rezultāts ir 2:1 Valtera Krauzes komandas labā, kas liks Janai Duļevskai izmantot ”izmisuma” taktiku, iesaistot tajā arī visu savu komandu.

Jana pat veiks psiholoģisko testu ar savas komandas dalībnieci dziedātāju Dināru Rudāni, noskaidrojot lietas, ko citi par viņu nezina. Savukārt Latvijas izlases basketbolists un bokseris Kaspars Kambala atklās, ka brīvajā laikā viņš labprāt sacer dzeju, tādēļ studijā izskanēs īpaši romantisks veltījums, pēc kura Jana būs pamatīgi aizkustināta.

Arī Valters būs nopietni gatavojusies šī vakara spēlei, tādēļ savā komandā viņš ir uzaicinājis seriāla ”Viss pa jaunam” Santas lomas atveidotāju aktrisi Janu Čivželi, mūziķi Jāni Aišpuru un sporta žurnālistu Edgaru Barbaku, kuri visi kā viens ir pārliecināti, ka stāties pretim Janas taktikai būs tīrais nieks!

Vai šis vakars nesīs uzvaru Janas komandai, izlīdzinot kopvērtējumu 2:2? Skaties šovu ”Es mīlu tevi, Latvija” svētdien plkst. 20.00 un noskaidro!