“Es mīlu Tevi, Latvija!”: uzvaras laurus otro reizi plūc Janas Duļevskas komanda

Pievienot komentāru
“Es mīlu Tevi, Latvija!”: uzvaras laurus otro reizi plūc Janas Duļevskas komanda
TV3 Publicitātes foto

Aizraujošākās Latvijas izzināšanas spēles “Es mīlu Tevi, Latvija!” sabiedrotie jau trešo svētdienas vakaru ir smiekli un jautrība. Latviešu dziesmas, dejas, dzeja un daiļlasīšana – tas viss atrada vietu svētdienas vakara raidījumā. Pēc trešās cīņas skaļākais uzvaras prieks un gaviles atskanēja Janas Duļevskas komandā. Kā abām komandām veiksies nākamnedēļ? Skatieties “Es mīlu Tevi, Latvija!” jau atkal svētdienā, 21.septembrī 20:00 kanālos TV3 un TVPlay!

Smiekli un jautrība nebeidzas!

Šodien, kad visā Latvijā tika atzīmēta Tēvu diena, TV3 šova “Es mīlu Tevi, Latvija!” ietvaros tiks meklētas atbildes uz jauniem jautājumiem, minētas jaunas dziesmas un darītas vēl citas interesantas lietas saistībā ar Latviju. Vakar tika aplūkoti tādi jautājumi kā Latvijas kino un televīzijas raidījuma fragmenti – “Četri balti krekli”, “Emīla nedarbi”, “Dāvana vientuļai sievietei” un “Gandrīz ideālas vakariņas”. Bija dzirdams ne viens vien āķīgs jautājums. Pēcāk sekoja ģeogrāfijas spēle un Latvijas kartē bija jāatrod Skrunda, Dobele, Aknīste un Viļaka. Pēc tam tika spēlēta Kluso telefonu spēle jeb pa vienu ausi iekšā un pa otru ārā. Šajā spēlē Valtera Krauzes komandai bija jāizstāsta stāsts par šī brīža Latvijas Valsts prezidentu Andri Bērziņu, bet Janas Duļevskas komandai ija uzticēts sāsts par bijušo Valsts prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu.

Spēļu starplaikos bija jāatpazīst grupu “Autobuss debesīs – Sitiet bunga”s un “RePublic – Strēlniece”, Viktora Lapčenoka un Nora Bumbieres dziesma “Undīne”, Jāņa Petera sarakstītā “Ai, dundur”. Tāpat dalībnieki spēlēja vārdu aliasu, kurā uzvarēja J.Duļevskas komanda. Savukārt spēles otrajā pusē bija intelektuālie jautājumi un dzimšanas dienas ballīte jeb sprāgstošās bumbas spēle, kurā abu komandu dalībniekiem pēc iespējas ātrāk jāatbild uz jautājumiem. Jo īpaši dalībnieki uzjautrinājās par Mārtiņa Rītiņa turpināto teicienu: ”Tie paši vēži, tikai citās krāsās.” Ne mazāk smieklu izraisīja atbilde, ka Linda Lezdiņa ir Ausma Kantāne. Šajā reizē kaste nepalika neviena rokās, bet lielākais punktu skaits tika J.Duļevskas komandai.

Otro reizi uzvar J.Duļevskas komanda

Pēc punktu apkopošanas, J.Duļevskas komanda uzvarēja un šobrīd rezultāts ir viņas labā ar 2:1. Vakar J.Duļevskas komandā varēja ieraudzīt dziedātāju Gintu Krievkalnu, “Nekā personīga” žurnālistu Ansi Pūpolu un mūziķi Normundu Jakušonoku. V.Krauze centās uzvarēt J.Duļevskas komandu ar sekojošu komandas sastāvu – dziedātāju Rūtu Dūdumu, Koru Kari uzvarētāju Normundu Zušu un garšas meistaru Mārtiņu Rītiņu.

Nākamreiz viesosies kolorītas personības

21.septembrī “Es mīlu Tevi, Latvija!” ietvaros tiks izzinātas atbildes uz jauniem jautājumiem, minētas jaunas dziesmas un darītas vēl citas interesantas lietas saistībā ar Latviju. J.Duļevskas komandā varēs ieraudzīt bijušo OKartes skatuves dalībnieku, multimākslinieku Kašeru, Dailes teātra aktieri Lauri Subatnieku un modes mākslinieci Elitu Patmalnieci. V.Krauze centīsies uzvarēt J.Duļevskas komandu ar sekojošu komandas sastāvu – Jaunās Talantu Fabrikas uzvarētāju, jauno dziedātāju Aminatu Savadago, Superbingo vadītāju Armandu Simsonu un režisori Loti Gediņu.