Es mīlu Tevi, Latvija! uzvar Janas Duļevskas komanda

0 Komentāru
Es mīlu Tevi, Latvija! uzvar Janas Duļevskas komanda
TV3 Publicitātes foto

Astotajā Es mīlu Tevi, Latvija! šovā arvien vairāk varēja pārliecināties, ka vārdos Es mīlu Tevi, Latvija! ir tik daudz patiesības. Jo nav skaistākas zemes par Latviju, nav gudrāku cilvēku par latviešiem un nav skanīgāku dziesmu par mūsējām. Šoreiz draudzīgajā šovā uzvarēja Janas Duļevskas komanda.

Jana atkal nopelna uzvaru

Astotajā Es mīlu Tevi, Latvija! raidījumā kapteiņa Valtera Krauzes komandā bija jaunā un daudzsološā dziedātāja Antra Stafecka, dziedātājs un mūzikas producents Jānis Stībelis un radio dvēsele un pasākumu vadītājs Valdis Melderis. Tomēr veiksme arī šajā reizē bija Janas Duļevskas komandas pusē, uzvarot un uzlabojot rezultātu 5:3. J. Duļevskas komandā bija autosportists, kuram ļoti patīk Latvijas daba, – Andis Neikšāns, dziedātāji Marts Kristiāns Kalniņš un Normunds Rutulis.

Kā ierasts, Es mīlu Tevi, Latvija! viss sākās ar krāsaino kastīti, kurā glabājas visas latviešu filmas un televīzijas raidījumi. Tad tika izzināts, cik labi komandas orientējas kadros, kadru plānos, scenārijos, grimos un citos brīnumos. Tika meklētas atbildes uz jautājumiem par Atrasts Amerikā, Si-Si-Dra, Teātris un Melnā vēža spīlēs. Šova starplaikos tika minētas tādas dziesmas kā Dzeltenie aizkari, Daļa Rīgas, Es atnācu uguntiņu, Ejot cauri rudziem, Rasa un citas. Šoreiz ģeogrāfijas spēlē un Latvijas kartē bija jāatrod Bauska, Kārsava, Limbaži un Aizkraukle. Vēlāk V. Krauzes komandai bija jāizstāsta Ivo Fomina biogrāfija, bet J. Duļevskas komanda viens otram pārstāstīja faktus par I. Fomina brāli Rodrigo Fominu. Tad sekoja sprāgstošās dāvanas spēle, punktu nozagšana un lielā rata griešana.

Draudzīgā cīņa turpinās!

Nākamajā reizē, 26. oktobrī, šovā Es mīlu Tevi, Latvija! V.Krauzes komandā būs Dailes teātra aktieris un joku plēsējs Gints Andžāns, dziedātāja Anmary un finansiste, gardēde Ilze Jurkāne. Savukārt J.Duļevska komandā cīnīsies Dailes teātra aktieris Dainis Grūbe, dziedātāja Marta Kukarane un ārsts Andrejs Ērglis.

Spriedze, dziesmas un jautrība – to visu izbaudiet draudzīgajā šovā Es mīlu Tevi, Latvija! jau svētdien, 26. oktobrī, 20:00 kanālos TV3 un TVPlay!

0 Komentāru