”Es mīlu Tevi, Latvija!” šovakar sacentīsies ārsti, aktieri un tautas iedvesmotāji

2 komentāri
”Es mīlu Tevi, Latvija!” šovakar sacentīsies ārsti, aktieri un tautas iedvesmotāji
PUBLICITĀTES FOTO

Klāt ir atkal svētdiena, kas nozīmē, ka plkst. 20.00 vakarā skatītājus kanālā TV3 sagaida aizraujošs, sirsnīgs un ģimenisks vakars kopā ar šovu ”Es mīlu Tevi, Latvija”, sekojot līdzi Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandu aizraujošajai sacensībai. Skaties.lv piedāvā ieskatīties, kas gaidāms marta pēdējā spēlē.

Valtera komandā šovakar aktrise un seriāla “Radiņi” Brigitas lomas atveidotāja Māra Mennika, Nacionālā teātra aktieris un bērnu kanāla TV3 Mini balss – Ainārs Ančevskis un Latvijas Lepnums 2019 balvas ”Iedvesmotājs” ieguvējs – Dāvis Beitlers.

Janas komandā improvizācijas teātra ”Spiediens” aktieris Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens, Dailes teātra aktrise un seriāla “Viņas melo labāk” Ketijas lomas atveidotāja Lelde Dreimane un ārsts kardiologs Andrejs Ērglis.

Vakara garumā uzzināsi daudz jaunus faktus par latviešu kino, mūziku, vēsturi, ģeogrāfiju, kā arī noskaidrosi, kur atrodas ciemi – Jurīši, Bārbele, ko nozīmē vecvārdi – piegaža, nogs un daudzus citus aizraujošus faktus par Latviju!

Ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs iemīļotie mūziķi Jānis Zvirgzdiņš jeb Džulians, Jānis Kalniņš, Andris Grīnbergs, Valters Sprūdžs, Antra Kūmiņa, Kristīne Pastare un Mārtiņš Strods.

Seko līdzi jautrajai komandu sacensībai jau nākamsvētdien, 5. aprīlī jaunā laikā – plkst. 20.20!