”Es mīlu tevi, Latvija” sezonas atklāšanā jautrība sitīs augstu vilni

4 komentāri

Svētdienas, 3. marta, vakarā TV3 startēs aizraujošajā spēlē ”Es mīlu tevi, Latvija”, kurā Latvijā populāri un mīlēti ļaudis sacenšas zināšanās par Latviju, un, kā liecina ieskats pirmajā raidījumā, šova atklāšanā jautrības netrūks.

”Es mīlu tevi, Latvija” sezonas jaunums ir iespēja arī skatītājiem iesaistīties spēles veidošanā. Un pirmajā raidījumā savu jautājumu – ko nozīmē vecvārds ”preģis” – uzdos kuldīdzniece Ingrīda, kurai šis vārds, uzzinot tā nozīmi, radījis smiekliņu.

Janas Duļevskas komandas biedrs Dailes teātra aktieris un TV3 seriāla ”Viss pa jaunam” Dāvja lomas atveidotājs Dainis Grūbe spriedīs, ka tas varētu būt kaut kas līdzīgs maisiņam. Tāpat netiek izslēgta iespēja, ka preģis ir apģērba gabals.

Valters Krauze paziņos, ka uzzinot, ko šis vārds nozīmē patiesībā, Janas komanda būšot pārsteigta.

Lai nonāktu pie atbildes, Janas komanda ņems talkā veselīgu humora izjūtu. Taču arī pretinieki Valtera komandā smīdinās un ļausies ēverģēlībām.

Vai Janai un viņas sabiedrotajiem izdosies tikt pie punktiem, skaties šova jubilejas sezonas atklāšanas raidījumā svētdienas, 3. marta, vakarā TV3!

Jau ziņots, ka Janas komandā cīnīsies arī mūziķis Reinis Sējāns un grupas ”Prāta vētra” menedžere Aija Auškāpa.

4 komentāri