”Es mīlu Tevi, Latvija” Pūpolu svētdienas raidījums ir klāt! Kā komandām veiksies šovakar?

1 komentārs
”Es mīlu Tevi, Latvija” Pūpolu svētdienas raidījums ir klāt! Kā komandām veiksies šovakar?
F64

Šova ”Es mīlu Tevi, Latvija” 5. sezonas Pūpolsvētdienas raidījums ir klāt! Trīs uzvaras Valtera komandas labā un trīs uzvaras Janas komandai! Komandas ir apbruņojušās ar erudīciju, zināšanām un īpašām tradīcijām, lai svinētu uzvaru! Un kā komandām veiksies? Skaties plkst. 20.00 TV3 un noskaidro!

Neapturamie komandu kapteiņi – Jana un Valters Pūpolsvētdienai ir sagatavojušies pavisam nopietni – gan sveicot viens otru ar īpašiem vēlējumiem, gan ar īpaši bezbailīgiem un nopietniem viesiem komandās.

”Manu, mīļo Valter! Veselība iekšā, priekšā, teikšana ārā! Slimība ārā, prieks un sajūsma par pretinieku komandas uzvaru – iekšā,” Jana vēlēs Valteram.

Valters nepaliks atbildi parādā un aicinās Janu – nenoslīkt medū.

Janas spēks šovakar ir bezbailīga komanda: bobslejists Daumants Dreiškens, kurš atklāj, ka tomēr arī viņam piemīt bailes – no augstuma un pēdu kutināšanas.

Dziedātāja Aija Andrejeva dalās kādās īpaši jestrās atmiņās– dziedātājai bērnībā esot paticis spēlēt ”dakteros”, taču kāda reize izvērtās īpaši jautra – Aija degunā esot sabāzusi pūpolus, kurus pēc tam ar grūtībām tētim nācās dabūt ārā.

VUGD vadītājs Oskars Āboliņš, kuram bezbailība ir ikdiena un tā iedvesmos arī pārējo komandu būt drosmīgiem, ceļā pretī uzvarai.

Valters šovakar ir atlasījis komandu ar skarbiem likteņstāstiem – aktrise Madara Botmane, kurai uz visu mūžu atmiņā ir iesēdies kāds kompliments no pirmajiem soļiem aktrises karjerā, kāds simpātisks puisis pienācis pie jaunās aktrises un teicis: ”Mīļā, jūs esat patīkami dumja”, taču Madara smejot atzīst, ka šī sajūta turpinās arvien, jo viņa nezina, ko jaunu vēl var iemācīties.

TV3 seriāla ”Viņas melo labāk” Roberta lomas atveidotājs aktieris Māris Bezmers, kuram bērnībā mīļākā filma bija ”Drošsirdis”. Šīs filmas iedvesmots, Māris vēlējies nospēlēt līdzīgu lomu, taču tā kā neviens režisors viņam šādu lomu nav piedāvājis, viņš nolēmis pats kļūt par režisoru, ko arī 2018. gadā izdevies realizēt, debitējot filmai “Debesu ciemiņš”.

Komandai par uzvaru cīnīties palīdzēs arī dziedātāja Ieva Kerēvica.

Skaties šovu ”Es mīlu Tevi, Latvija” jau šo svētdien plkst. 20.00!

1 komentārs