”Es mīlu Tevi, Latvija” noslēgums jau šovakar! Vai pirmo reizi šova vēsturē sezonas vērtējums būs neizšķirts?

5 komentāri
”Es mīlu Tevi, Latvija” noslēgums jau šovakar! Vai pirmo reizi šova vēsturē sezonas vērtējums būs neizšķirts?
f64

Šovakar skaties šova ”Es mīlu Tevi, Latvija” jubilejas sezonas noslēdzošo raidījumu. Tajā viesosies koša kompānija – 3 aktrises, 2 dziedātāji un multimākslinieks! Vakara laikā valdīs satraukums un īpaši sīva cīņa par uzvarētāja lauriem! Kā komandām veiksies? Skaties jau šovakar!

Pienācis ģimenes šova ”Es mīlu Tevi, Latvija” jubilejas sezonas noslēdzošais raidījums, kurā noskaidrosim sezonas uzvarētāju!

Jana ir izcīnījusi 6 uzvaras, bet Valters savu komandu līdz uzvarai ir aizvedis 5 reizes. Vai šī būs pirmā sezona, kurā kopvērtējuma rezultāts būs neizšķirts?

Lai arī kāds būtu rezultāts, raidījuma vadītājs ir pārliecināts, ka gan Janas, gan Valtera portreti reiz tiks iekalti 2 eiro monētās!

Jana ir apņēmības pilna sezonu noslēgt ar uzvaru, ne tikai ar laimes rata palīdzību, bet arī ar komandas erudīciju!

Sievietes komandā dziedātājs Lauris Reiniks, aktrise Rēzija Kalniņa un seriāla ”Viss pa jaunam” Kristas lomas atveidotāja aktrise Anta Aizupe.

Artūrs ir drošs, ka arī Valteram šovakar ir īsta sapņu komanda, kas palīdzēs uzvarēt izšķirošajā cīņā, tādējādi izcīnot neizšķirtu rezultātu!

Valtera komandā cīnīsies aktrise Zane Daudziņa, dziedātāja Olga Rajecka un šova ”Mazā lielā zvaigzne” vadītājs Renārs Zeltiņš.

Kā komandām veiksies sezonas noslēguma raidījumā? Skaties jau šovakar plkst. 20.00!