“Es mīlu Tevi, Latvija!”: Duļevska atkal uzvar; kopējais rezultāts jau 3:1

1 komentārs
“Es mīlu Tevi, Latvija!”: Duļevska atkal uzvar; kopējais rezultāts jau 3:1
TV3 Publicitātes foto

Ja mīlam Latviju, tad to vajag arī kārtīgi iepazīt! Vakar, 22.septembrī, TV3 lielajā svētdienas šovā “Es mīlu tevi, Latvija!” viss bija tieši tā kā vajag – atjautīgi uzdevumi un azartiski spēlētāji. Komandu kapteiņi Jana Duļevska un Valters Krauze jau ceturto svētdienas vakaru devās jaunās zināšanu kaujās un veda līdzi gan savas komandas, gan arī ikvienu skatītāju! Arī šonedēļ par uzvarētājiem kļuva Janas Duļevskas komanda, šī brīža rezultāts 3:1. Skatieties Es mīlu Tevi, Latvija! jau šajā svētdienā, 28.septembrī 20:00 kanālos TV3 un TVPlay!

Trīs lietas labas lietas, ceturtā – no sirds! Jau ceturto reizi svētdienas vakarā visi Latvijas skatītāji varēja pārliecināties, ka vislabākā, visskaistākā, vislielākā, visnoslēpumainākā un visskanīgākā zeme uz plašās pasaules ir Latvija!

Vakar šovā “Es mīlu tevi, Latvija!” tika meklētas atbildes uz jautājumiem par latviešu un ārzemju kino, kā arī pašmāju raidījumiem – piemēram, bija jautājums par apbalvošanas ceremoniju “Latvijas lepnums”, filmām “Zvejnieka dēls” un “Īsa pamācība mīlēšanā”. Spēļu starplaikos tika uzminētas tādas dziesmas kā “Alumīnija cūka”, “Tik dzintars vien”, “Tu kā es kā”, “Zīlīte”, “Tikai tā”, “Kad mēness jūrā krīt”. Ģeogrāfijas spēlē un Latvijas kartē bija jāatrod Ķegums, Krāslava, Sabile un Līgatne. Vēlāk Valtera Krauzes komandai bija jāizstāsta Ojāra Grīnberga biogrāfija, bet Janas Duļevskas komanda pārstāstīja viens otram faktus par Margaritu Vilcāni. Kā allaž, uzjautrinoša bija sprāgstošās bumbas spēle, kurā abu komandu dalībniekiem pēc iespējas ātrāk jāatbild uz jautājumiem un jānodod dāvanu kaste blakussēdētājam. Dalībniecei Elitai Patmalniecei bija sarežģīti, bet vienlaikus uzjautrinoši izrunāt mēles mežģi: ”Seši sušķainie sušķi dadžu saišķos sušķējās”. Savukārt, Lauris Subatnieks radīja jaunu teicienu: ”Visi vilki nav cūkas!”

Pirms lielā fināla visvairāk punktu bija ieguvusi Janas Duļevskas komanda. Tad sekoja intelektuālie jautājumi par to, cik vidēji eiro mēnesī pagājušajā gadā saņēma Latvijas iedzīvotāji, cik bērni pagājušā gada jūlijā piedzima, cik dejotāju piedalījās pagājušajos dziesmu un deju svētkos, un noslēdzošais jautājums – cilvēku Latvijā 2012.gadā pamanījās saslimt ar kašķi?

Pēc punktu apkopošanas, Janas Duļevskas komanda uzvarēja, un šobrīd rezultāts ir viņas labā ar rezultātu 3:1. Vakar Janas komandā sacentās multimākslinieks Kašers, dziedošais, spēlējošais un dejojošais aktieris Lauris Subatnieks un māksliniece Elita Patmalniece. Janas komandai pretī stājās Valtera komanda, kuras sastāvā bija dziedātāju Aminata Savadago, raidījuma “Superbingo” vadītājs un kaislīgs hokeja fans Armands Simsons un režisore Lote Gediņa.

28.septembrī “Es mīlu Tevi, Latvija!” ietvaros tiks meklētas atbildes uz jauniem jautājumiem, minētas jaunas dziesmas un darītas vēl citas interesantas lietas saistībā ar Latviju. Janas komandā būs bārmenis Andris Reizenbergs, pasākuma vadītāja, rīkotāja un teoloģijas studente Anna Lieckalniņa un diriģents Ints Teterovskis. Valters centīsies labot savu rezultātu spēlē pret Janu ar šādu komandas sastāvu – raidījuma Kinomānija vadītāju Annu Rozīti, TV3 raidījuma Bez Tabu veidotāju un žurnālistu Ēriku Palkavnieku un seriāla “UgunsGrēks” aktrisi Ilzi Pukinsku.