”Es mīlu tevi, Latvija!” ar piekto sezonu atgriežas TV ekrānos

3 komentāri
”Es mīlu tevi, Latvija!” ar piekto sezonu atgriežas TV ekrānos
TOMS NORDE

Svētdienas, 3. marta, vakarā ar piekto jubilejas sezonu TV3 atgriezīsies sirsnīgais un skatītāju iemīļotais ģimenes šovs ”Es mīlu tevi, Latvija!”, kurā pašmāju slavenības mērosies zināšanās par Latviju Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandās. Iepriekšējās sezonās vadībā izvirzījās Janas komanda. Vai jubilejas sezona nesīs uzvaru Valtera komandai?

Jau 3. martā plkst. 20.00 ar 5. jubilejas sezonu TV3 atgriežas sirsnīgais un skatītāju iemīļotais ģimenes šovs “Es mīlu tevi, Latvija!”.

Divpadsmit svētdienu vakarus kanālā TV3 būs iespēja uzzināt jaunus un līdz šim nedzirdētus faktus, pārbaudīt savas zināšanas par Latvijā atpazīstamām un populārām personībām, noskaidrot aktuālos kino, televīzijas un kultūras jaunumus, minēt dziesmas, izspēlēt dzimšanas dienas, un, protams, lielo burtu spēli.

Tāpat kā skatītāji, uzticīgi šovam ir arī tā vadītāji – arī piektajā sezonā televīzijas spēli vadīs Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejutīsies apburošā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze, kuri kopā ar seriālu un šovu zvaigznēm, mūziķiem, sportistiem un citām Latvijā mīlētām un cienītām slavenībām mērosies spēkiem savās zināšanās par Latviju.

Jaunajā sezonā šovs sniedz unikālu iespēju skatītājiem iesaistīties raidījuma veidošanā, aicinot iesūtīt interesanto, neparasto vai īpašo jautājumu par Latviju, kas pēc žūrija vērtējuma, izskanēs šova ”Dzimšanas dienas” spēles laikā.

Uzdod savu jautājumu šeit!

Sirsnīgais ģimenes šovs ”Es mīlu Tevi, Latvija” jau no 3. marta kanālā TV3 plkst. 20:00!