Duļevskas komanda pēdējā jautājumā iegūst 100 (!) punktus un atkal uzvar!

2 komentāri
Duļevskas komanda pēdējā jautājumā iegūst 100 (!) punktus un atkal uzvar!
Foto: Toms Norde

Noslēdzies jau šova Es mīlu Tevi, Latvija! otrās sezonas trešais raidījums, un pagaidām šā pavasara lielajā svētdienas šovā nepārspēta palikusi Jana Duļevska.

Šodien savā starpā sacentās dziedātāja Ieva Sutugova, aktieri Ģirts Ķesteris un Andris Bulis, kas pārstāvēja Valtera Krauzes komandas krāsas, bet viņiem pretī Jana Duļevska bija pulcējusi Viņas melo labāk zvaigzni, naivā Robertiņa lomas atveidotāju Māri Bezmeru, kā arī dziedātājas Lieni Greifāni un Olgu Rajecku.

Foto

Pirms trešā raidījuma fināla jautājuma Valtera komandai bija nosacīti patīkams pārsvars – 56 pret Duļevskas komandas 46 punktiem. Jana un viņas biedriem bija jāatbild uz ļoti interesantu jautājumu – cik ieelpas diennaktī vidēji veic Latvijas iedzīvotājs? Viņi atbildēja ļoti tuvu, sakot, ka tās ir aptuveni 30 tūkstoši reižu. Pareizā atbilde bija 23 tūkstoši, un, tā kā Krauzes komanda minēja, ka vairāk, Duļevskai bija iespēja griezt ratu. Tieši pirms šā jautājuma uz tā tika uzlikti arī īpašie Jāņa Rozes 100 punkti, un tieši tik uzvarētāju komanda ieguva par savu vistuvāko minējumu, ar milzīgu punktu starpība apsteidzot savus oponentus.

Pēc šā raidījuma kopējais šīs sezonas svētdienas lielā šova Es mīlu Tevi, Latvija! rezultāts ir jau 3-0 Duļevskas labā.

2 komentāri