Beidzot! Valters Krauze Lieldienās uzvar raidījumā Es mīlu Tevi, Latvija!

6 komentāri
Beidzot! Valters Krauze Lieldienās uzvar raidījumā Es mīlu Tevi, Latvija!
Foto: Toms Norde

Šis pēc kārtas bija otrās sezonas sestais raidījums, un Valteram Krauzem ar saviem padotajiem līdz šim bija izdevies izcīnīt tikai vienu uzvaru, savukārt Janai Duļevskai tas izdevies četras (!) reizes. Arī šoreiz nebija skaidrs uzvarētājs līdz pat pēdējam jautājumam, jo, kā ierasts, uz rata bija jāpievieno 100 punktu iespēja. Taču šoreiz tas nebija nepieciešams.

Jana Duļevska, kurai pagaidām šova Es mīlu Tevi, Latvija! otrā sezona padevusies veiksmīgāka, šovakar pulcēja šādu sastāvu:

  • mūziķe un grupas Latvian Voices dalībniece Nora Vītiņa,
  • diriģents Edgars Vītols,
  • raidījuma Bez Tabu vadītāja Agnese Drunka.

Savukārt Valtera Krauzes komandā šodien par otro uzvaru šosezon cīnījās:

  • aktieris Jānis Paukštello,
  • mūziķe un šova Izklausies redzēts zvaigzne Antra Stafecka,
  • Bērnu fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Foto

Spriedze auga visa raidījuma garumā, un pirms izšķirošā jautājuma Janas komandai bija 31 punkts, bet Valteram Krauzem kopā ar padotajiem  bija 52 punkti. Pēdējais jautājums bija ļoti amizants – cik cilvēkus Latvijā kaitina 2 centu monētas? Kā tas ierasts, pirms noslēdzošā etapa, uz laimes rata būtu bijis jāpievieno 100 punktu atzīme, bet tas nebūt nebija nepieciešams, jo Krauzes padotie bija veiksmīgāki šajā jautājumā un izcīnīja otro uzvaru raidījuma Es mīlu Tevi, Latvija! otrajā sezonā.

Pēc sestā raidījuma visas sezonas intriga saglabājas, jo rezultāts kļuvis 4-2, kas nozīmē – Valteram vēl ir iespēja izraut uzvaru visā sezonā vai vismaz panākt neizšķirtu, taču tad ir jāuzvar vismaz trijos no nākamajiem četriem raidījumiem.

6 komentāri