Ar Valtera komandas uzvaru sākusies “Es mīlu tevi, Latvija” trešā sezona

3 komentāri
Ar Valtera komandas uzvaru sākusies “Es mīlu tevi, Latvija” trešā sezona
TV3 publicitātes foto

Svētdienas, 19. februāra, vakarā TV3 ar trešo sezonu atgriezās lielais svētdienas šovs “Es mīlu tevi, Latvija”. Pirmajā raidījumā ar viena punkta pārsvaru uzvarēja Valtera Krauzes komanda.

Pirmajā raidījumā Valtera komandā bija aktieris Gints Andžāns, dziedātāja Ieva Kerēvica un aktrise Indra Briķe. Savukārt kopā ar Janu Duļevsku par “Laimas” šokolādes pulksteni cīnījās dziedātāja Rūta Dūduma un mūziķi Arstarulsmirus un Jānis Jubalts.

Jau ar pirmajiem spēles metriem vadībā izvirzījās Valtera komanda. Iepriekš Valters neslēpa, ka viņa mērķis spēles trešajā sezonā ir beidzot uzvarēt Janas komandu. Vai viņam tas izdosies, uzzināsim šova finālā 4. maijā. Bet sākums ir daudzsološs.

Duļevska atkāj, kur visbiežāk tiekas ar Jubaltu

Šova mērķis ir pamatīgāk iepazīt Latviju, tāpēc arī nākamās 11 nedēļas televīzijas spēlē sagaida jautājumi un uzdevumi tikai un vienīgi par Latviju.

Starp spēles uzdevumiem ir tādas tēmas kā Latvijas kino un televīzija, tiek minētas pilsētas un to atrašanās vietas, pārbaudītas zināšanas par Latvijā nozīmīgām personībām, atpazītas dziesmas pēc meldiņa, svinēta dzimšanas diena.

Foto

Video: trešās sezonas atklāšanas raidījums

3 komentāri