AIZKULIŠU FOTO: Es mīlu Tevi, Latvija! īpašajā raidījumā pārliecinoši uzvar Krauzes komanda

2 komentāri
AIZKULIŠU FOTO: Es mīlu Tevi, Latvija! īpašajā raidījumā pārliecinoši uzvar Krauzes komanda
Foto: Toms Norde

Šovakar, 30. augustā, kanāla TV3 skatītājiem bija lieliska iespēja vērot pagājušajā sezonā skatītāju tik ļoti iecienīto spēli Es mīlu Tevi, Latvija!, kas atklāja šo, jauno TV3 rudens sezonu. Portāls Skaties.lv piedāvā ieskatu ne tikai fotoattēlos no filmēšanas laukuma, bet arī aizkulišu foto, kurās redzami daudz Latvijā pazīstami cilvēki.

Komandu vadītāju tēlos, kā allaž, iejutās atraktīvā Jana Duļevska un Valters Krauze, bet raidījuma teicēja loma tika piešķirta aktierim Artūram Skrastiņam. Īpašajā kanāla TV3 sezonas atklāšanas raidījumā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Valtera Krauzes padotie – Nekā personīga žurnāliste Ilze Jaunalksne, Viņas melo labāk uzlecošā zvaigzne Anete Krasovska un radio personība Jānis Šipkēvics vecākais. Duļevskas komandā piedalījās Latvijas populārā seriāla UgunsGrēks Jezupa lomas atveidotājs Kristaps Rasims, TV3 Ziņu vadītājs un žurnālists Edijs Bošs, kā arī radio Star FM rīta raidījuma Zoopasta, kā arī daudzu TV šovu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare.

Atšķirībā no citiem raidījumiem šoreiz skatītāju rindas aizņēma sabiedrībā labi zināmas personas un TV zvaigznes, kas tika lutinātas ar krāšņiem tautā mīlētu mūziķu priekšnesumiem.

FOTO

Arī pēc sociālajos tīklos novērotā, portāls Skaties.lv secināja, ka skatītāji gaida šova jaunāko sezonu. Lūk, neliels ieskats, kas tiek runāts tviterī.